با بازی «روح جنگ» آشنا شوید؛ نجات دنیا از تسلط پادشاه شرور

روح جنگ

شرکت MedrickFZE به عنوان شعبه‌ی بین‌الملل شرکت بازی‌سازی مدریک با هدف ارتباط بازار داخل و خارج به یکدیگر چند سالی است که اقدام به انتشار بازی‌های خارجی و ایرانی در فروشگاه‌های مطرح نموده است. این شرکت تاکنون 30 بازی رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای و همچنین پولی در کافه بازار منتشر کرده که بیش از نیمی از آن‌ها با استقبال قابل قبول مردم مواجه شده است. جدیدترین بازی این مجموعه که به زودی همزمان با انتشار جهانی در کافه بازار نیز در دسترس قرار خواهد گرفت «روح جنگ» نام دارد.

«روح جنگ» یک بازی اکشن نقش‌آفرینی با زاویه‌ی دوربین ایزومتریک است که نزاع و جنگ‌های باستانی قهرمانان چینی را موضوع اتفاقات خود قرار داده است. کلیت ماجرای بازی در مورد بازگشت یک پادشاه شرور به زندگی و تلاش برای تسلط بر دنیا است که به طبع باعت دو دستگی در میان قهرمانان و جنگاوران آن زمان می‌شود. عده‌ای تصمیم می‌گیرند مقدمات بازگشت او را مهیا کرده به این امید که جایگاه و مقامی بالا به دست بیاورند و از طرف دیگر دو شخصیت اصلی بازی قرار دارند که تلاش می‌کنند به مقابله با این جریان پرداخته و دنیا را نجات دهند.روح جنگ

در ابتدای بازی دو شخصیت مرد و زن در قالب کلاس جنگجو و قاتل در اختیار بازیکن گذاشته می‌شود تا یکی از آن‌ها را انتخاب کند. هر کدام از این شخصیت‌ها توانایی‌ها و حملات مخصوص به خود را دارند اما بازی کردن با کلاس جنگجو برای افرادی که اولین بار قصد تجربه‌ی بازی را دارند، مناسب‌تر است. اما این دو شخصیت در مبارزه‌ی خود علیه پلیدی تنها نیستند چراکه روح جنگجویان باستانی نیز آن‌ها را همراهی می‌کنند. این روح‌ها در واقع در قالب سیستم درخت توانایی‌ها در گیم‌پلی به کار می‌روند و هر کدام از آن‌ها یک قدرت یا توانایی ویژه به شخصیت اصلی اعطا می‌کنند.

گیم‌پلی بازی همانند آنچه در بازی‌های سبک اکشن نقش‌آفرینی باب است بر مبنای مبارزه با دشمنان موجود در مرحله و از بین بردن تمام آن‌ها می‌باشد. در انتهای هر مرحله نیز با یک باس یا مینی‌باس مواجه می‌شوید که شکست دادن آن مقداری سخت‌تر از سایر دشمنان است. بسته به اینکه در هر مرحله چه عملکردی از خود نشان داده باشید، در انتهای آن مقداری امتیاز تجربه به شما داده می‌شود که با آن می‌توانید کارت روح جنجگوهای باستانی را بخرید. با خرید هر روح، یک توانایی در دسترس‌تان قرار می‌گیرد که می‌توانید آن را به دکمه‌ای خاص در کنار دکمه‌ی اصلی حمله کردن در گوشه سمت راست صفحه اختصاص دهید. در نهایت علاوه بر حمله‌ی اصلی، 5-4 دکمه‌ی دیگر نیز برای اجرای فنون مختلف وجود دارد که البته با توجه به درجه‌ یا رتبه‌ی کاراکتر در دسترس قرار می‌گیرند. به عبارت دیگر با کسب امتیاز تجربه بیشتر، ضمن ارتقای رتبه‌ی کاراکتر می‌توانید روح‌های جنگجوی بیشتری خریداری کرده و به توانایی‌های گسترده‌تری در مبارزات دسترسی داشته باشید. هر کدام از این توانایی‌ها Cool Down مخصوص به خود را دارند و می‌توانید با خرج سکه‌هایی که از کشتن دشمنان یا در محیط به دست می‌آورید، توانایی‌ها و قدرت‌های خود را تا سقف رتبه‌ی کاراکتر ارتقا دهید.

علاوه بر بخش داستانی جذاب و درگیرکننده، مدهای دیگری همچون مبارزات تن به تن با بازیکنان دیگر یا سیستم یورش نیز در بازی «روح جنگ» وجود دارند که با رسیدن رتبه‌ی کاراکتر به سطحی مشخص در دسترس بازیکن قرار می‌گیرند. بازیکنان می‌توانند تشکیل یک کِلن داده و به مبارزه با سایر کِلن‌ها  بپردازند یا همراه با هم تیمی‌های خود در رویدادهای یورش بازی شرکت کنند. در قسمت آرنای بازی 8 بازیکن رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند تا مبارزات هم زمان و نفس‌گیری را تجربه کنند و مبارزات گروهی نیز سه بازیکن از یک کِلن را مقابل سه بازیکن دیگر از کِلن دیگر قرار می‌دهد تا برای اعتبار و ارزش کِلن خود بجنگند.

«روح جنگ» با گیم‌پلی عمیق و سیستم ارتقای توانایی‌های پیچیده یک تجربه‌ی اکشن نقش‌آفرینی هاردکور را روی موبایل‌ها و تبلت‌های اندرویدی ارائه می‌دهد ضمن اینکه از گرافیک سه بعدی زیبا، افکت‌های تصویری پر جزئیات و انیمیشن‌های نرم و روان نیز بهره می‌برد. زمانی که تجربه‌ی بازی را با شخصیت جنگجو به پایان رساندید، می‌توانید یک بار دیگر این ماجراجویی را با شخصیت قاتل امتحان کنید که چالاک‌تر بوده و تاکتیک متفاوتی را برای مبارزات از شما می‌طلبد.

«روح جنگ» اواخر مهر ماه همزمان با انتشار جهانی بر روی کافه بازار نیز در دسترس قرار خواهد گرفت، از همین رو شما می توانید به زودی از این بازی لذت ببرید. به طور حتم خبر انتشار و بررسی بازی «روح جنگ» در دیجی رو قرار خواهد گرفت. همچنین شما می توانید برای دنیال کردن این بازی از طریق این لینک عضو کانال اصلی روح جنگ شوید.

  • نام اصلی: War & Soul
  • ناشر: MedrickFZE
  • سبک: Action RPG
  • پلتفرم: Android
  • تاریخ انتشار: اواخر مهر ماه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید