قابلیت تماس ویدیویی به واتس اپ اضافه شد

قابلیت تماس ویدیویی به واتس اپ اضافه شد

واتس اپ یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشنهای پیام رسان در جهان است که با وجود بهره گیری از قابلیت‌های زیاد، همچنان ویژگی‌های جدید نیز به آن اضافه می‌شوند. در حالیکه بسیاری از رقبای حاضر در این زمینه با استفاده از ویژگی تماس‌های تصویری مخاطب را به سمت خود جذب می‌کنند، سر انجام واتس اپ نیز به این ویژگی مجهز شده و این قابلیت از هم اکنون در دسترس برخی از کاربران قرار گرفته است.

این قابلیت تماس ویدیویی بسیار واضح و مشخص است و عملکردی شبیه به تماس صوتی در واتس اپ دارد. به این ترتیب اگر قصد داشته باشید با یکی از مخاطبین خود که از آخرین نسخه واتس اپ استفاده نمی‌کند تماس تصویری برقرار کنید، تماس شما تنها به صورت تماس صوتی معمولی برقرار می‌شود اما زیاد طول نمی‌کشد که این ویژگی در دسترس اغلب کاربران واتس اپ قرار گیرد و استفاده از آن همه گیر شود.

واتس اپ اخیراً در حال آزمایش این ویژگی بر روی نسخه بتای ویندوز و اندروید بود بنابراین کسانی که از آخرین نسخه بتای اندروید استفاده می‌کنند باید قادر باشند از هم اکنون از این ویژگی استفاده کنند. در این رابطه به نقل از Android Police کافی است داده‌های برنامه واتس اپ را پاک کنید و مجدداً وارد برنامه شوید تا ویژگی تماس ویدیویی برای شما فعال شود، با این حال برای انجام اینکار مطمئن شوید که از چت‌های خود بک آپ گرفته‌اید.

به طور کلی اگر از کاربران نسخه اندرویدی واتس اپ هستید و هنوز این ویژگی برای شما فعال نشده است باید منتظر باشید تا به زودی این قابلیت به واتس اپ شما اضافه شود، با این حال هنوز مشخص نیست این ویژگی چه زمانی در دسترس کاربران ویندوز و آی او اس قرار خواهد گرفت اما به احتمال زیاد به زودی و در آینده‌ای نزدیک این ویژگی به تمام پلتفرم‌ها اضافه خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید