واتس اپ به روز شد؛ اضافه‌شدن ویژگی ارسال اسناد و تغییرات ظاهری

ارسال اسناد با واتس اپ

اپلیکیشن واتس اپ مدت زمان زیادی است که به کاربرانش امکان ارسال فایل‌های مختلفی نظیر فایل‌های صوتی، ویدیویی و تصاویر را داده است. تا به امروز اگر قصد داشتید اسناد خودتان را به واسطه این پیام رسان ارسال نمایید می‌بایست حتماً از یک لینک خارجی برای ارسال استفاده می‌کردید. به زبان ساده تر کاربران این پیام رسان تا به امروز قادر به ارسال اسناد نبوده‌اند. اما در تازه ترین بروزرسانی ارائه شده برای این اپلیکیشن، کاربران دیگر می‌توانند از طریق خود واتس اپ به ارسال انواع اسناد بپردازند. هرچند که در حال حاضر تنها فایل‌هایی با پسوند PDF پشتیبانی می‌شود، اما این انتظار می‌رود که در آینده‌ای نزدیکتر سایر فرمت‌های اسناد نظیر فایل‌های مایکروسافت آفیس و یا صفحات، شیت‌ها و اسلایدها تحت پشتبانی واتس اپ قرار گیرند.

علاوه بر اضافه شدن پشتیبانی از اسناد، ما شاهد طراحی جدیدی در بخش مرورگر تصاویر و ویدیوها نیز هستیم. در کنار تمامی اینها آپشن‌های جدیدی نیز برای استفاده در تصویر زمینه این اپلیکیشن مانند رنگ‌ها، الگوها و طرحهای مختلف قرار گرفته اند که کاربران می‌توانند از آنها استفاده کنند.

این بروزرسانی هم اکنون در اختیار تمامی کاربران واتس اپ قرار گرفته است که می‌توانید از طریق گوگل پلی و اپ استور نسخه‌ی مربوط به پلتفرم خودتان را دانلود نمایید.