امکان تماشای سریع ویدیوها در واتس اپ فراهم شد

واتس اپ

در ادامه ارائه ویژگی‌های جدید برای اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ (WhatsApp)، یک قابلیت کوچک اما کاملاً مفید نیز به لیست ویژگی‌های آن افزوده شده و از این پس کاربران تجربه بسیار بهتری را در مشاهده ویدیوها با استفاده از این پلتفرم، خواهند داشت.

با اضافه شدن این قابلیت جدید به واتس اپ، دیگر نیازی نیست تا برای تماشای ویدیوها منتظر اتمام دانلود آن‌ها بمانید. بلکه همانند سرویس‌هایی مانند یوتیوب و سایر سایت‌های مشابه، همزمان با دانلود ویدیو می‌توانید به تماشای آن نیز بپردازید.

قابلیت مذکور در حال حاضر تنها برای نسخه اندرویدی واتس اپ ارائه شده است و کاربران پلتفرم‌های دیگر باید چند روز دیگر صبر کنند.

اپلیکیشن واتس اپیکی از مواردی که کاربران واتس اپ پیش از این نسبت به آن شکایت داشتند، نحوه به اشتراک گذاری ویدیو در این اپلیکیشن پیام رسان بود. حال با این قابلیت جدید که به واتس اپ افزوده شده، کاربران این سرویس می‌توانند به سرعت و بدون اتلاف وقت به مشاهده ویدیوها پرداخته و موارد دلخواه خود را راحت‌تر از قبل انتخاب کرده و تماشا نمایند.

واتس اپ که پیش از این با سرعتی کم و به طور پیوسته ارتقاء می‌یافت و به قابلیت‌های جدید مجهز می‌شد، اخیراً روال خود را تغییر داده و در چند وقت اخیر ویژگی‌های جدید زیادی به آن اضافه شده است. اوایل ماه جاری میلادی امکان مکالمه تصویری برای این اپلیکیشن معرفی شد و به علاوه، یک ویژگی مشابه با Snapchat Story نیز در حال حاضر مراحل تست خود را برای اضافه شدن به واتس اپ پشت سر می‌گذارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید