ویندوز 10 اس با پرداخت 49 دلار قابل ارتقا به ویندوز 10 پرو است

جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت، ویندوز 10 اس، برای محیط‌های آموزشی، دانش‌آموزان و دانشجویان طراحی شده است. این سیستم عامل توسط دستگاه‌های مختلفی پشتیبانی می‌شود و با قیمت 189 دلار عرضه خواهد شد. مدت کمی پس از اعلام رسمی ویندوز 10 اس، سازندگان کامپیوتر مانند ایسر و اچ‌پی تبلیغات لپ‌تاپ‌های خود با ویندوز 10 اس را آغاز کردند. افرادی که دانش‌آموز و یا دانشجو نیستند ولی به خرید این دستگاه‌ها علاقه دارند می‌توانند با پرداخت 49 دلار سیستم عامل آن را از 10 اس به 10 پرو ارتقا دهند.

هنگامی که شما ویندوز خود را از ویندوز 10 اس به ویندوز 10 پرو ارتقا دهید، دیگر امکان برگشتن به ویندوز 10 اس وجود نخواهد داشت. دانش‌آموزان، معلمان و مدیران مدرسه می‌توانند لپ‌تاپ سرفیس خود را تا پایان سال 2017 به صورت رایگان به روز‌رسانی کنند. به نظر می‌رسد هیچ تنظیماتی برای ارتقا ویندوز دستگاه به ویندوز 10 هوم وجود ندارد.

برای لپ‌تاپ‌هایی مانند اچ‌پی پرو بوک با قیمت 299 دلار، پرداخت 49 دلار برای ارتقا سیستم عامل آن به نسخه کامل ویندوز، هزینه نسبتا مناسبی است. اما برای لپ‌تاپ سرفیس که 999 دلار قیمت دارد می‌توانست این قابلیت به صورت رایگان و یا با قیمت کمتری وجود داشته باشد!

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید