پشتیبانی از اثر انگشت به اپلیکیشن وردپرس اندروید اضافه گردید

اثر انگشت وردپرس

وردپرس یکی از پلتفرم‌های محبوب دنیا جهت راه اندازی یک وبلاگ و یا وبسایت می‌باشد که از نظر امنیتی یک سر و گردن از سایر سی ام اس ها قویتر ظاهر شده است.

این پلتفرم همواره با امکاناتی که در اختیار کاربرانش قرار میدهد، بیشتر از حد یک سی ام اس رایگان ظاهر شده است. همچنین چند مدتی است که وردپرس برای مدیریت هرچه بهتر وبسایت های وردپرسی اپلیکیشنی اندرویدی را ارائه نموده است. اما این اپلیکیشن استنثنایی امروز دستخوش بروزرسانی بزرگی شده است.

نسخه جدید وردپرس 4.9 مخصوص تلفن‌های اندرویدی از این به بعد، قابلیت ویژه ای تحت عنوان حسگر اثر انگشت را پشتیبانی خواهد کرد. البته به گفته سازندگان، این قابلیت اپلیکیشن وردپرس تنها بر روی نسخه‌ی اندروید مارشمالو قابل دسترسی خواهد بود.

به کمک سنسور‌های حسگر اثر انگشت موجود بر روی تلفن‌های هوشمند، شما قادر خواهید بود تا به جای استفاده از نام کاربری و رمز عبور، تنها با اثر انگشت خود وارد بخش مدیریت این سی ام اس شوید. برای این امر شما می‌بایست به بخش تنظیمات وردپرس رفته و سپس گزینه Turn Pin lock on را فعال نمایید.

این نسخه از وردپرس علاوه بر قابلیت ذکر شده، چندین اصلاحیات کلیدی را نیز در کتابخانه رسانه‌های خود اعمال کرده به نوعی موجب بهبود عملکرد این بخش از وبسایت نیز خواهد شد. همچنین در این نسخه از برنامه، چند باگ بسیار مهم از جمله باگی که منجر به حذف تصادفی مطالب کاربران می‌شد نیز برطرف گردیده اند.

هم اکنون میتوانید از طریق کافه بازار در این لینک نسخه 4.9 اپلیکیشن وردپرس مخصوص اندروید را دریافت نمایید.