بروزرسانی جدید اکس باکس وان با ویژگی‌های جدید در راه است

بروزرسانی فوریه ایکس باکس وان

مایک ابرا مدیر برنامه ریزی اکس باکس، روز گذشته در وبلاگ رسمی خود به توضیحاتی در ارتباط با جزئیات، ویژگی‌های جدید و زمان عرضه بروزرسانی جدید این کنسول در ماه فوریه پرداخت. این ویژگی‌ها که هم اکنون برای برخی از کاربران خاص مایکروسافت منتشر شده است، در ماه آینده برای عموم عرضه خواهد شد که ویژگی‌های اجتماعی بهبود یافته و بیشتر را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

این بروزرسانی به گیمر‌ها اجازه خواهد داد تا بتوانند قبل از آنکه به یک گروه گفتگو بپیوندند، نفرات حاضر در آن را مشاهده نمایند که در واقع یکی از درخواست‌های متعدد کاربران اکس باکس وان از مایکروسافت نیز همین مسئله بوده است. علاوه بر آن قادر به مشاهده آن خواهید بود که دوستان شما در این گروه، چه بازی را در حال اجرا خواهد داشت.

بروزرسانی فوریه ایکس باکس وان

امتیاز شمار این کنسول نیز با بروزرسانی جدید دچار تغییرات گسترده و مثبتی خواهد شد. بنابر گزارش مایک ابرا، امتیاز شمار جدید اکس باکس وان این قابلیت را به گیمر‌ها خواهد داد تا امتیازات گرفته شده خود را با دوستان خود مقایسه کرده و یا بهترین فرد از نظر امتیاز گیری در بین دوستان و خود را در 30 روز گذشته را مشاهده نمایند.
این قضیه نیز ممکن است که جابه جایی پین ها در صفحه هوم کنسول شما به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت قادر به انجام باشد.

تمامی این ویژگی‌ها در قالب یک بروزرسانی و در ماه فوریه سال جاری، در دسترس عموم کاربران کنسول اکس باکس وان مایکروسافت خواهد بود.