عرضه ایکس باکس وان اس در دو رنگ سبز نظامی و خاکستری طوفانی همزمان با بازی بتلفیلد 1

ایکس باکس وان اس سبز نظامی

اگر از طرفداران بازی‌های ویدیویی باشید حتماً اطلاع دارید که مایکروسافت و سونی نسخه‌های جدیدی از کنسول‌های نسل هشتمی خود را معرفی کرده‌اند و در آینده‌ای نزدیک آن‌ها را راهی بازار خواهند کرد. یکی از این کنسول‌های جدید نیز ایکس باکس وان اس (Xbox One S) مایکروسافت است که در واقع نسخه کوچک‌تر و جمع و جورتری از ایکس باکس وان محسوب می‌شود.

امروز خبر رسیده که همزمان با انتشار بازی مورد انتظار بتلفید 1 (Battlefield 1) در اواخر سال جاری میلادی، دو مدل ویژه از ایکس باکس وان اس نیز عرضه شده و دو رنگ جدید را به رنگ‌بندی این کنسول اضافه خواهند کرد. رنگ‌های جدید ایکس باکس وان اس با نام‌های سبز نظامی و خاکستری طوفانی معرفی شده‌اند و به ترتیب در ماه‌های اکتبر (مهر) و نوامبر (آبان) سال جاری قابل خریداری خواهند بود.

ایکس باکس وان اس با رنگ سبز نظامیاولین مدل ویژه ایکس باکس وان اس که به رنگ سبز نظامی خواهد بود، همراه با بازی بتلفید 1 و به صورت یک باندل ویژه از این عنوان در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت و میزان حافظه داخلی آن نیز برابر یک ترابایت خواهد بود. این باندل ویژه در تاریخ 18 اکتبر (27 مهر) با قیمت 349 دلار عرضه شده و شامل اکانت یک ماهه EA Access و همچنین یک نسخه دیجیتالی ویژه از بازی بتلفیلد 1 تحت عنوان Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition خواهد بود.

باندل ویژه بتلفیلد 1اما کنسول بعدی که در رنگ خاکستری طوفانی عرضه خواهد شد، از 500 گیگابایت حافظه داخلی برخوردار بوده و یک نسخه دیجیتالی از بازی بتلفیلد 1 نیز همراه با آن ارائه خواهد شد. قیمت این باندل نیز برابر 299 دلار بوده و در تاریخ 1 نوامبر (11 آبان) قابل تهیه خواهد بود.

نسخه ویژه بتلفیلد 1شایان ذکر است که بازی بتلفیلد 1 در تاریخ 21 اکتبر (30 مهر) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و بنابراین خریداران باندل ویژه ایکس باکس وان می‌توانند 3 روز زودتر این عنوان را تجربه کنند. این بازی اخیراً تست بتای آزاد خود را که امکان بازی در یک نقشه و دو حالت را در اختیار بازیکنان قرار می‌داد، پشت سر گذاشته است و طرفداران این عنوان محبوب اکشن، در انتظار عرضه نسخه نهایی آن هستند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید