زمان عرضه کنسول ایکس باکس وان اس مشخص شد

زمان عرضه کنسول ایکس باکس وان اس

کمپانی مایکروسافت در بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های کامپیوتری جهان E3 2016 ماه گذشته اقدام به رونمایی از نسخه کوچک‌تر و فوق العاده سبک شده‌ی کنسول ایکس باکس به نام Xbox One S کرد. درست چندی پس از مراسم رونمایی شاهد آغاز پیش خرید این کنسول بسیا جذاب بودیم اما تا امروز مایکروسافت زمان عرضه رسمی این محصول را اعلام نکرده بود. اینک پس از مدتی شرکت سازنده رسماً تأیید کرده است که عرضه جهانی این کنسول از تاریخ 2 آگوست (12 مرداد) آغاز خواهد شد و این محصول برای کسانی که آن را پیش خرید کرده‌اند ارسال خواهد شد. همچنین شما می‌توانید از تاریخ ذکر شده در خرده فروشی‌ها نیز اقدام به خرید آن نمایید.

در حال حاضر شما قادر خواهید بود نسخه‌ی 1 ترابایتی ایکس باکس وان اس را سفارش دهید؛ اما اگر این ظرفیت برای استفاده شما کافی نیست می‌توانید ایکس باکس وان اس 2 ترابایتی را نیز از برخی فروشگاه‌های خاص نظیر Microsoftstore.com پیش خرید کنید. این نسخه به طبع دارای قیمت بالاتری بوده و شما قادر به خرید آن از تمامی خرده فروشی‌ها نخواهید بود.

Xbox One S کوچک و جمع و جورترین کنسولی است که مایکروسافت تا به حال عرضه کرده است. این کنسول نسبت به نسخه اصلی ایکس باکس وان حدود 40 درصد کوچک‌تر شده است و در عین حال از قدرت بیشتری نیز برخوردار است. یکی از سه درگاه USB این محصول به قسمت جلویی آن منتقل شده است و همچنین به اضافه شدن مادون قرمز نیز می‌توان اشاره کرد.

زمان عرضه کنسول ایکس باکس وان اس

امکاناتی تازه همراه با ایکس باکس وان اس

از دیگر مواردی که در کنسول ایکس باکس وان اس می‌توان دید باید به کنترلر جدید با ساختاری ضد تعریق، پشتیبانی از بلوتوث و همچنین سیگنال وای-فای بهبود یافته اشاره کرد. علاقه‌مندان می‌توانند این کنترلر جدید را به صورت جداگانه همزمان با عرضه جهانی این محصول به قیمت 59.99 دلار خریداری کنند. در واقع تمامی لوازم جانبی و همچنین سرویس‌های ایکس باکس لایو نیز بین این دو کنسول کاملاً یکسان خواهد بود. شما می‌توانید نسخه‌ی 2 ترابایتی این کنسول را با قیمت 399 دلار، نسخه‌ی 1 ترابایتی و 500 گیگابایتی را نیز به ترتیب با قیمت‌های 349 و 299 دلار خریداری کنید.