کمپانی چینی شیائومی ماه گذشته میلادی، جدیدترین پرچمدار خود با نام «شیائومی می 6» (Xiaomi Mi 6) را رونمایی کرد و این گوشی در همین مدت کم توانست به موفقیت زیادی در کشور چین دست پیدا کند. بدون شک فروش فوق العاده خوب این محصول جدید شائومی بیش از هر چیز به قیمت عالی آن نسبت به ویژگی‌هایی که دارد، مرتبط می‌باشد.

اما دوام می 6 چگونه است؟ آیا می‌توان این گوشی را بدون نگرانی از خش افتادن بر روی آن، در کنار کلیدها و سایر اشیاء درون جیب قرار داد؟ این گوشی با قرار گرفتن در معرض شعله مستقیم آتش چقدر دوام خواهد آورد؟ این‌ها سؤالات بسیار مهمی هستند که یکی از کاربران شناخته شده یوتیوب با نام JerryRigEverything در جدیدترین ویدیوی خود سعی کرده پاسخی برای آن‌ها ارائه کند.

شیائومی می 6

البته، شاید بتوان گفت مهم‌ترین سوالی که در مورد میزان مقاومت گوشی برای بسیاری از افراد مطرح می‌شود، این است که “آیا گوشی خم می‌شود؟”. اما این سؤال را در مورد محصول جدید شیائومی می‌توان اینگونه تغییر داد: “آیا می 6 در تست خمیدگی، به همان بدی نسخه پیشین است؟”. خوشبختانه جواب این سؤال منفی است و به هیچ وجه قرار نیست می 6 به این راحتی‌ها خم شود. در ادامه می‌توانید، ویدیوی تست‌های انجام شده بر روی این گوشی هوشمند جدید شیائومی را در دیجی رو تماشا کنید:

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید