دستگاه هوشمند بعدی شیائومی یک ماشین لباس شویی است

دستگاه هوشمند بعدی شیائومی یک ماشین لباس شویی است

اگر شما هنوز هم منتظر معرفی ماشین لباس‌شویی از استارت‌اپ مشهور چینی هستید، باید این خبر خوش را به شما بدهیم که شرکت شیائومی، امروز از اولین ماشین لباس‌شویی هوشمند خود رونمایی خواهد کرد. احتمالا این شرکت همانند برخی از محصولات دیگرش، برای تولید آن نیازمند سرمایه‌گذاری خریداران است. در حالی که تولید ماشین لباس‌شویی از سوی شیائومی بارها به صورت رسمی اعلام شده، ما فکر می‌کنیم تولید این نوع محصولات خانگی در راستای برنامه خانه هوشمند شیائومی است که در وب‌سایت Weibo نیز به آن اشاره کزده است. بنابراین امروز باید منتظر معرفی یک مینی ماشین‌لباسشویی هوشمند از این استارت‌اپ چینی باشیم.

xiaomi-new-product-teaser-313x557 برنامه خانه هوشمند شیائومی (Mi Smart Home) در صفحه اصلی خود چند تیزر قرار داده که تاکید بر معرفی محصولی جدید در 26 مرداد (16 اوت) دارند. تیزرها به صورت ملموسی به قدرت پاکیزگی اشاره دارند و به عبارتی همه آنها خبر از معرفی یک ماشین‌ لباس‌شویی هوشمند را می‌دهند. اگر هنوز هم قانع نشده‌اید، بهتر است به نقل قول شیائومی از پست رسمی شرکت MINIJ (تولید کننده ماشین ‌لباس‌شویی، یخچال و فریزرهای کوچک) هم اشاره‌ای داشته باشیم که در این پست به ماشین لباس‌شویی مینی این شرکت را طعنه زده است. جالب است بدانید که شایعه‌ای وجود دارد که ماشین لباس‌شویی هوشمند شیائومی را همین شرکت MINIJ تولید خواهد کرد.

minij-washing-machine-weiboخب؛ تا ساعاتی دیگر این محصول به صورت رسمی معرفی خواهد شد، حتما ما اخبار پیرامون رونمایی از ماشین لباس شویی هوشمند شیائومی را در دیجی‌رو منتشر خواهیم کرد.

Screen-Shot-2016-08-15-at-11.33.28-AM