ساعت هوشمند شیائومی در راه است

شیائومی بزودی ساعت هوشمند خود را معرفی خواهد کرد

به نقل از پان جیوتانگ تحلیلگر معتبر چینی، شرکت شیائومی بزودی از اولین ساعت هوشمند خود رونمایی خواهد کرد. شیائومی چندی پیش نیز اعلام کرد که ساعت هوشمند خود را در نیمه دوم سال جاری میلادی به بازار عرضه می کند و وظیفه تولید این ساعت بر عهده شرکتی با مدیریت هوآمی، مدیر عامل شرکت شیائومی قرار خواهد گرفت.

اگر گزارش این تحلیلگر چینی درست باشد برای معرفی ساعت هوشمند شیائومی لازم نیست تا 3 ماهه سوم یا چهارم 2016 منتظر بمانیم و می توانیم در چند ماه آینده شاهد معرفی این محصول باشیم. جیوتانگ همچنین خبر از عمر بسیار بالای باتری این محصول داد و آن را قابل قیاس با محصولات گارمین که یکی از بزرگان این صنعت است دانست. بنابراین این ویژگی می تواند ما را بیشتر از پیش برای معرفی زودتر ساعت هوشمند شیائومی بی تاب کند.

این تحلیلگر برچسب قیمتی این محصول را برابر 152 دلار و 243 دلار اعلام کرد که مشخص می کند این ساعت هوشمند در دو نوع متفاوت معرفی می شود. کاربران امیدوارند این ساعت با سیستم عامل اندروید ویر ارائه شود اما جیوتانگ نظری متفاوت داشته و احتمال انتخاب سیستم عامل MIUI توسط شیائومی را برای این ساعت محتمل تر می داند. البته موارد ذکر شده تنها شایعاتی بیش نیستند و ممکن است هر کدام در آینده تغییر کنند.