امکان روت بدون دردسر Galaxy S6 و S6 Edge فراهم شد

روت گوشی های Galaxy S6 و S6 Edge از همان روز نخست عرضه امکانپذیر بود اما مشکلی در این بین وجود داشت و آن هم شمارنده فلش این گوشی ها بود که به مهندسی سامسونگ امکان تشخیص فلش شدن و یا روت شدن گوشی را می داد. این مشکل باعث می شد تا گارانتی گوشی از بین برود و این امر مطمئنا برای استفاده کنندگان خوشایند نبود. همچنی با روش روت سابق، برخی برنامه های روی گوشی از قبیل Samsung Pay از کار می افتادند.

حال خبر می رسد روش جدیدی برای روت گوشی های Galaxy S6 و S6 Edge ارائه شده که مشکل شمارنده فلش و سایر مشکلات سابق را به همراه ندارد و شمارنده فلش پس از روت نیز عدد ۰ را نشان خواهد داد. بهترین مزیت روش dubbed PingPongRoot این است که این روش تقریبا بر روی تمامی گوشی های Galaxy S6 و S6 Edge عمل می کند و تنها چند مدل باقیمانده که هنوز تست نشده اند.

اگر می خواهید این روش روت را امتحان کنید حتما به شماره مدل گوشی خود دقت کرده و با توجه به آن اقدام به انتخاب روت مناسب کنید. باید تاکید کنیم که تمام مسئولیت های روت گوشی بر عهده خود کاربر بوده و این مطلب تنها جنبه خبر رسانی دارد. این روش روت هم اکنون در انجمن XDA ارائه شده است.

منبع: phandroid.com