با بالش هوشمند ZEEQ آشنا شوید

اگر می‌خواهید از الگوی خاصی برای خواب خود پیروی کنید گوشی هوشمند می‌تواند این وظیفه را برای شما انجام دهد، همچنین دستگاه‌های پوشیدنی سلامت اندام نیز در بازار موجود هستند که می‌توانند چنین کاری را به خوبی انجام دهند. با این حال قراردادن گوشی در فاصله نزدیک به سر در طول خواب، برای سلامتی مضر است و شاید بستن مچ بند سلامتی در حین خواب نیز برای شما آزار دهنده باشد، از این رو ممکن است استفاده از بالش هوشمند ZEEQ راه حل مناسب‌تری برای شما باشد.

Zeeq3

همانطور که از نام آن پیداست، این یک بالش هوشمند است یعنی چیزی بیشتر از یک وسیله نرم و راحت برای استراحت به شما ارائه می‌دهد. این بالش به اندازه‌ای هوشمند است که وقتی روی آن دراز کشیده‌اید برای شما موسیقی پخش کند، خواب شما را ثبت و آنالیز کند، به صورت هوشمندانه شما را از خواب بیدار کند (به این معنی که زمانی که در خواب عمیق هستید بالش شما را یکدفعه بیدار نمی‌کند) و همینطور به جلوگیری از خُر و پف شما نیز کمک می‌کند.

Zeeq2اما تکنولوژی پیشگیری از خر و پف در این بالش چگونه کار می‌کند؟ طرز کار آن به این صورت است که میکروفونی که داخل بالش قرار گرفته صدای خر و پف را می‌شنود و اگر تشخیص دهد که شما خر و پف می‌کنید، به آرامی شما را تکان می‌دهد تا بدون بیدار شدن از خواب، موقعیت خود را تغییر دهید. این بالش همچنین با گوشی هوشمند و یک برنامه مرتبط به خود جفت می‌شود و زمانیکه از خواب بیدار می‌شوید می‌توانید آمار و جزییات خواب خود را از طریق این برنامه بررسی کنید.

با وجود اینکه این ویژگی‌ها وسوسه کننده‌اند اما در نهایت بالش باید برای راحتی و استراحت طراحی شده باشد بنابراین باید منتظر ماند و دید آیا این بالش به اندازه کافی راحت است یا خیر.

اگر به این بالش هوشمند علاقه مند شده‌اید می‌توانید از طریق کیک استارتر سایر جزییات آن را مشاهده کنید و از آن حمایت کنید. در ادامه نیز می‌توانید تصاویری از این محصول هوشمند را مشاهده کنید.