ZeroLemon یک کیس باتری 7,500 میلی‌آمپری برای گلکسی S7 عرضه کرد

شرکت ZeroLemon بابت ساخت قاب‎ها و وسایل‎ جانبی تا حدی غیر جذاب، حجیم و فوق‎العاده بزرگ که به شکل بارزی عمر باتری را افزایش می‎دهند، بسیار مورد انتقاد واقع می‎شود. ولی باید پذیرفت که آن‎ها بخش خاصی از بازار را پیدا و به کمال رسانده‎اند، گرچه با این‎حال این کمپانی تا هنگامی که اکثر گوشی‎های مهم پرچم‎دار پر فروش نباشند برای آن‎ها مدل‎های جدید محصولات خود را ارائه نمی‎دهد. و حالا پس از گذشت مدت زمانی و توجه‎ی این شرکت به گلکسی اس 7 اج سامسونگ، آن‎ها تصمیم گرفته‎اند که برای مدل استاندارد پرچم‎دارهای جدید این کمپانی کره‎ای نیز یک قاب باتری حجیم و پلاستیکی روانه‎ی بازار کنند.

این قاب باتری 7,500 میلی‎آمپر ساعتی به نسبت باتری داخلی گوشی مذکور 2.5 برابر ظرفیت باتری بیشتر دارد (که عملکرد آن جدا از باتری خود گوشی است)، بنابراین کاربران می‎توانند به شکل معقولی زمان استفاده از آن، انتظار داشته باشند که عمر باتری تا 3 برابر حد معمولی افزایش یابد. همانند با تمامی محصولات طراحی شده توسط شرکت ZeroLemon، پورت‎ها و برش‎های موجود در این قاب به نحوی است که به کاربر اجازه‎ی دسترسی به قابلیت‎های مهم گوشی نظیر جک هدفون و سنسور ضربان قلب پشت گوشی را بدهد و هم‎چنین این قاب توانایی این را دارد که به سادگی با یک کابل ارتباطی ظرفیت باتری سایر گجت‎ها را نیز افزایش دهد.

به دنبال استفاده از این قاب با گوشی گلکسی اس 7 ابعاد گوشی هوشمند مذکور به 160.02 در 78.74 در 20.32 میلی‎متر افزایش می‎یابد که به نسبت ابعاد معمولی این گوشی، ضخامت آن دو برابر بیشتر شده است. این ضخامت بیشتر به خصوص در گوشی که نسبتا در ابعاد کوچکی طراحی شده کاملا بارز است. قاب ZeroLemon در سایت آمازون به قیمت 59.99 دلار فروش می‎رود و 180 روز ضمانت خواهد داشت.