خدمات نظافت منزل آریاپاک | 02177591698

امروزه به دلیل مشکلات روزمره و دغدغه‌های روزانه، زمان برای همه مهم است و همه از نداشتن وقت و زمان گله‌مند هستند به طوری که فرصت انجام ضروریات زندگی اعم از تفریح و سرگرمی و حتی نظافت منزل برای خیلی از افراد به یک دغدغه تبدیل شده است چرا که انجام ندادن یکی از این کارها مانند نظافت منزل می‌تواند عواقب ناخوشایندی را برای سلامتی خانواده داشته باشد.

نظافت منزل یکی از مهمترین و حساس‌ترین مسائل برای هرکس می‌باشد چرا که انسانها به محیط‌های تمیز علاقمند هستند و از محیط‌های کثیف و آلوده پرهیز می‌کنند و در این میان این مساله خصوصا برای خانم‌ها خیلی حساس‌تر می‌باشد چرا که خانم‌ها چشم تیزبین‌شان و دقت‌شان در این زمینه بسیار قوی می‌باشد.

نظافت منزلدر بهبوهه نداشتن وقت و زمان برای افراد، شرکت‌های نظافتی با ارائه خدماتی مانند خدمات نظافت منزل پا به عرصه گذاشتند و با انجام کارهای روزمره نظافتی توانسته‌اند تا این مشکل را برای بسیاری از افراد حل کنند و در این میان شرکت‌هایی هم هستند که با ارائه خدمات نامناسب برای هموطنان عزیز موجب دل آزردگی و ناراحتی آنها می‌شوند به طوری که انتخاب یک شرکت معتبر و با سابقه با داشتن کادر و پرسنل مجرب امری حساس و ضروری به نظر می‌آید.

شرکت خدمات نظافتی آریا پاک

نظافت منزلاین شرکت از معتبر‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت ها، که دارای 7 سال سابقه در این زمینه و داشتن پرسنل و کادر مجرب و آموزش دیده به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه ارائه خدمات نظافت منزل در شرق تهران که شامل موارد زیر می‌باشد، مشغول به فعالیت است.

نظافت محیط حمام

نظافت منزلیکی از بخش‌هایی که برای هر کس می‌تواند حائز اهمیت باشد تمیز بودن و عاری از میکروب و آلودگی بودن محیط حمام می‌باشد، چرا که همه افراد در طول روز برای کار و زندگی مجبور به انجام امورات خود در سطح شهر هستند، حال آنکه محیط شهری پر از آلودگی و دود می‌باشد و برای هر شخص باید مهم باشد که خود را در برابر این همه آلودگی ایمن نگه دارد و به حمام و نظافت روزانه خود اهمیت دهد.

پس نظافت و تمیزی محیط حمام یکی از اصول مهم بشمار می‌آید که در این میان شرکت آریاپاک با داشتن نیروی متخصص و کاربلد می‌تواند تمیزی محیط حمام را به بهترین وجه انجام دهد و محیط را عاری از آلودگی و میکروب گرداند.

نظافت سرویس بهداشتی

نظافت منزلمحیط سرویش بهداشتی به دلیل اینکه در طول شبانه روز به تعداد زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد پر از میکروب و آلودگی می‌باشد که برای سلامتی انسان مضر است، پس برای همین باید به تمیزی و نظافت این محیط اهمیت قائل شویم و به طور مرتب و طبق زمانبندی خاصی به نظافت این محل بپردازیم.

نظافت انباری

نظافت منزلمحیط انباری را معمولا در هر خانه‌ای می‌توان یافت که پر از وسایل کهنه و بلا استفاده شده می‌باشد که معمولا پر از خاک و آلودگی می‌باشد که معمولا جایگاهی برای حیوانات موزی چون موش و گربه‌ها است و وجود این نوع حیوانات می‌تواند سبب شیوع آلودگی و بیماری شود، پس بهتر است که به نظافت و تمیزی انباری نیز اهمیت دهیم و به فکر سلامتی خود و خانواده‌مان باشیم.

نظافت باغچه

یکی از محیط‌هایی که معمولا در روحیه و انگیزه ما در طول روز و خصوصا اول صبح تاثیر گذار است باغ و باغچه می‌باشد به طوری که اگر این محیط شلوغ و بهم ریخته باشد و هر چیزی سر جای خودش نباشد ممکن است باعث ناراحتی شود. پس برای همین هرس کردن درختان و بوته‌ها و کاشت گل و کودهی و رسیدگی به آنها امری مهم به شمار می‌آید.

نظافت و شستشوی ظروف و آشپزخانه

نظافت منزلآشپزخانه از محیط‌هایی است که 100 درصد با سلامتی خانواده در ارتباط است و یکی از اولویت‌های تمیزی و نظافت به شمار می‌آید چرا که وضعیت خوردن و آشامیدن و تغذیه که می‌تواند در سلامتی و رشد بدن موثر باشند در این محیط انجام می‌شود پس باید با دقت و ریزبینی به نظافت آشپزخانه و ظروف اهمیت دهیم. توجه داشته باشید که برای نظافت کارهای سبک آشپزخانه پیشنهاد می‌کنیم از نظافتچی خانم استفاده کنید.

نظافت و شستشوی مبل و کف منزل

نظافت منزلمعمولا بعد از آمدن از سرکار یا در زمان خستگی یا در وقت مهمانی برای نشستن از مبل استفاده می‌کنیم حال این را تصور کنید که محیط مبل خانه کثیف و آلوده باشد، مسلما باعث ناراحتی و حتی آبروریزی برای خانواده می‌شود و از همه مهمتر باعث انتقال آلودگی به بدن می‌شود و می‌تواند سلامت بدن را به خطر بیاندازد پس باید به نظافت و تمیزی مبل‌های منزل و محل کار اهمیت دهیم و یکی دیگر از نکات مهم نظافت کف منزل است که معمولا به علت تردد زیاد می‌تواند آلودگی و کثیفی زیادی را به خود جذب کند پس بهتر است در زمینه نظافت این محل نیز بادقت عمل کنیم تا در برابر آلودگی‌ها ایمن باشیم.

جابجایی وسایل

برای هر فرد یا خانواده‌ای حتما پیش آمده است که بخواهند وسایل خانه خود را جا به جا و یا به مکان دیگری انتقال دهند که در همین حین یا باعث ایجاد ناراحتی‌هایی مثل کمر درد و زانو درد برای خودشان شده‌اند و یا باعث شکستن و ضربه زدن به وسایل شده‌اند، پس بهتر است کار انتقال و جابجایی را به اهل فن و کاربلد بسپارید تا خاطره‌ای خوب از اسباب کشی یا جابجایی وسایل را به یاد داشته باشید.

گردگیری و غبار روبی وسایل منزل

نظافت منزلهمه خانواده‌ها معمولا دارای وسایل شیک و گرانقدری هستند که به عنوان تزئین و دکوراسیون از آنها استفاده می‌کنند و به ماندگاری آنها اهمیت می‌دهند به طوری که نظافت و گردگیری این وسایل کاری حساس است به طوری که برای خیلی از افراد پیش آمده است که در حین انجام این کار باعث از بین رفتن و ضربه دیدن این وسایل با ارزش شده‌اند و نکته مهم این است که این کار را به افرادی بسپاریم که تخصص و تجربه‌ای در این زمینه دارند.

نظافت راه پله

نظافت منزلراهروی ساختمان‌ها بخش مهمی از ساختمان است که هر روز افرادی که در ساختمان زندگی می‌کنند، چندین بار در آن تردد می‌کند. به همین خاطر بهتر است هفته‌ای یک بار به نظافت راه پله و پارکینگ ساختمان بپردازید. معمولا مدیر ساختمان به نظافت راه پله رسیدگی می‌کند و درخواست اعزام نظافتچی از شرکت‌های نظافتی برای این منظور می‌نماید.

برای درخواست نظافتچی می‌توانید با شماره 77591698 (شرکت نظافتی آریاپاک) تماس بگیرید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
توجه این مطلب یک رپورتاژ آگهی است
مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
1 دیدگاه
0 پاسخ
0 دنبال‌کننده
 
باحال‌ترین دیدگاه
داغ‌ترین دیدگاه
حسین
حسین

شرکت آریاپاک یکی از شرکت های واقعا کارآمد در این حوزه هست.