برای تیونینگ خودرو از دیوار خرید کنید

بسیاری از افراد هیچ وقت از سلیقه شرکت خودروساز راضی نیستند. حتی اگر بهترین خودروی روی زمین را هم بخرند آن را به یک حرفه‌ای می‌سپارند تا دستی به روی سر و صورتش بکشد یا اصطلاحا آن را تیونینگ کند. هر خودرو برای اسپرت شدن یک شیوه خاص دارد. برای مثال با خرید ام وی ام x 33 صفر می‌توان از طریق روش‌های زیر چهره آن را زیباتر کرد.

بادگیر (آفتاب‌گیر)

این بادگیر یک نوار دودی‌ رنگی است که در حاشیه شیشه خودرو نصب می‌شود. ویژگی مثبت این بادگیر این است که با پایین آوردن شیشه حین رانندگی، صدای باد کمتر می‌می‌شود. البته فایده دیگر این آفتابگیر این است که هنگام سیگار کشیدن کمتر برای سرنشینان مزاحمت ایجاد خواهد کرد.

گارد جلو استیل

یکی از وسایل جانبی که در خودروهای شاسی‌بلند استفاده می‌شود گارد جلو استیل است. نیت اولیه برای ساخت و استفاده از این وسیله افزایش امنیت سرنشینان خودرو بوده اما به مرور این وسیله جنبه تزیینی هم پیدا کرده؛ چراکه نصب آن خودرو را تهاجمی نشان می‌دهد. اگر با خرید ام‌وی‌ام  x33 صفر قصد آفرودسواری دارید باید از این وسیله استفاده کنید. برای این کار نیازی به گاردهای غول پیکر نیست. گارد باید متناسب با خودروی شما انتخاب شود. بهتر است گاردی نصب کنید که روی شاسی را زیاد سوراخ نکند. همچنین گارد دیگری هم برای عقب خودرو طراحی شده که به حفظ تعادل آن هنگام تصادف‌ها کمک می‌کند.

پارکابی

یکی از وسیله‌های دیگری که علاوه بر جنبه تزیینی‌اش، بی‌فایده هم نیست پا رکابی است. پارکابی یعنی جایی که برای سرنشینان هنگام سوار و پیاده شدن شبیه به پله عمل می‌کند. این وسیله ضمن زیبایی برای افراد مسن و کودکان مفید است. علاوه بر پارکابی می‌توان یک استیل ال‌ای‌دی بر پایین در هم نصب کرد.

زه استیل

شیشه‌شور، آنتن و آینه بغل را می‌توان با یک زه استیلی براق زیباتر کرد. با این کار خودرو از سادگی خارج شده و توجه‌ها را به خودش جلب می‌کند. حتی از این زه می‌توان نوار باریکی روی چراغ جلو قرار داد تا برقی روی آن بیاندازد.

مانیتور پشت

اگر صاحب کودک باشید حتما می‌دانید که با خرید ام‌وی‌ام x33 صفر باید بلافاصله بالشت پشت سر را مجهز به مانیتور کنید تا در طول سفر راهی برای سرگرم کردن کودک بسازید. حتی به برخی از این مانیتورها دسته گیم به صورت وایرلس متصل می‌شود و آرام نگه داشتن کودکان را در حسین مسیر راحت‌تر می‌کند. مانیتور پشت صندلی می‌تواند مجهز به پخش دیجیتالی با پورت‌های hdmi  و HD  باشد که فیلم دیدن سرنشینان به تمرکز راننده ضربه‌ای نزند.

ماساژور صندلی

ماساژور سلامت راننده‌ای را که ساعت‌های طولانی در جاده‌های بیرون از شهر می‌راند تضمین می‌کند. با این کار هم رانندگی خواهید کرد و هم جایگزینی برای مراکز ماساژ پیدا کرده‌اید که در طولانی مدت هزینه بیشتری هم می‌برد.

روکش صندلی

با خرید ام‌وی‌ام x33  صفر اولین چیزی که دلتان را می‌زند روکش‌های پلاستیکی (با ظاهر چرم) است که بعد از مدتی نشستن روی آن به بدن می‌چسبد. برای همین بیشتر افراد در قدم اول روکش‌های خودرو را عوض و روی آن چرم واقعی نصب می‌کنند. اگر از سایت دیوار یک روکش چرم بخرید قیمت آن به یک‌دوم بازار تبدیل می‌شود. برای مثال می‌توان روکش سالم چرمی را با 400 هزار تومان خرید.

 

منبع : ویرلن

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar