5 مورد از علائم خرابی باتری گوشی آیفون

با پیشرفت تکنولوژی، هر روزه بر ضرورت استفاده از گوشی موبایل در زندگی روزمره، افزوده می‌شود. این ضرورت به حدی رسیده که زندگی بدون تکنولوژی غیر ممکن شده است. حال با توجه به این همه ضرورت، بزرگترین مشکلی که می‌تواند برای هر شخص بوجود آید، خاموش شدن گوشی آیفون است. خاموش شدن گوشی موبایل اپل می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد، ولی مهمترین دلیل خاموش شدن گوشی، خراب شدن باتری موبایل آیفون است.

برای تشخیص خرابی باتری گوشی اپل، نیازی به داشتن تخصص خاصی نیست و تنها با مطالعه این مقاله خواهید آموخت که چگونه به خراب بودن باطری اپل خود پی ببرید.

آیا گوشی موبایل شما خاموش می‌شود؟

در برخی موارد ممکن است زمانی که شما در حال کار با گوشی خود هستید، گوشی موبایل شما خاموش شود. این خاموش شدن معمولا بدون هیچگونه هشداری رخ می‌دهد. در این حالت گوشی موبایل شما بدون هیچگونه صدا و لرزشی خاموش می‌شود و در اغلب موارد روشن نمی‌شود.
راه حل: تنها راه حل این مشکل، تعویض باتری موبایل اپل است.

گوشی فقط در زمان شارژ روشن می‌ماند!

دومین حالتی که ممکن است برای شما پیش آید، مربوط به زمانی است که گوشی آیفون شما تنها زمانی که به شارژ متصل است، روشن می‌ماند. در این حالت زمانی که گوشی اپل شما از برق جدا شود، خاموش شده و این مشکل مربوط به عدم توانایی باتری برای ذخیره انرژی الکتریکی است. در این حالت گوشی موبایل سالم است و تنها مشکل، باتری آیفون است.

گوشی در زمان کوتاهی خاموش می‌شود

حالت سومی که ممکن است برای گوشی آیفون شما پیش آید، خاموش شدن گوشی موبایل در کمترین زمان ممکن است. در این حالت، ممکن است که گوشی برای چند ساعت در شارژ باقی بماند و زمانی که شما گوشی را از شارژ جدا کردید، درصد باتری، کامل باشد اما به محض اینکه شروع به فعالیت با گوشی موبایل خود می‌کنید، به سرعت درصد باتری کاهش پیدا کند و گوشی خاموش شود.
راه حل : تنها راه حل این مشکل تعویض باتری اپل است.

داغ شدن بیش از اندازه بدنه گوشی اپل

باتری‌های گوشی موبایل در هنگام شارژ و دشارژ بصورت معمول، مقداری گرما از خود تولید می‌کنند. این گرما بصورت معمول است و هیچگونه خطری برای باتری ندارد. اما اگر گوشی موبایل در حالت عادی، بیش از اندازه داغ شد این احتمال را باید داد که باتری گوشی آیفون خراب شده و نیاز به تعویض دارد.
باتری اپل باد کرده است.

یکی از شایع ترین مشکلات مربوط به باتری‌ها، باد کردن باتری است. این مشکل برای اکثر مدل‌ها و برند‌ها ممکن است پیش آید و عملکرد باتری را با مشکل مواجه کند. اغلب اوقات، باد کردگی باتری را می‌توان با چشم تشخیص داد ولی در برخی اوقات بادکردگی را نمی‌توان با چشم تشخیص داد و بایستی بصورت عملی به بادکردگی باتری پی برد.

برای پی بردن به بادکردگی باتری اپل، کافی است باتری را روی یک سطح شیشه‌ای صاف بچرخانید اگر چرخش باتری بیش از اندازه طول کشید، باید این اطمینان داد که باتری گوشی آیفون بادکرده و نیاز است که هر چه سریع‌تر نسبت به تعویض باتری اقدام شود.
خرید باطری موبایل آیفون را از کجا انجام دهیم؟

زمانی که باتری گوشی اپل خراب شد، برای اینکه گوشی آیفون عملکرد مناسبی داشته باشد و بتواند همانند روزهای اول کار کند باید نسبت به خرید باطری موبایل آیفون از فروشگاه‌های معتبر و متخصص اقدام کرد؛. چرا که فروشگاه‌های متخصص در زمینه فروش باتری، می‌توانند خدمات به مراتب بهتری به نسبت سایر فروشگاه‌ها ارائه دهند.

فروشگاه آنلاین رایا استور یکی از فروشگاه‌های معتبر و متخصص در زمینه فروش انواع باتری موبایل، تبلت، اپل واچ و … است. فروشگاه آنلاین رایااستور بعنوان یک فروشگاه متخصص در زمینه فروش باتری، ضمانت نامه‌های زیادی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که مهمترین آنها ضمانت نامه قیمت باتری موبایل آیفون است.

برخی از خدمات رایا استور:
• 4 ماه گارانتی تعویض
• 48 ساعت گارانتی بازگشت وجه بدون قید و شرط
• گارانتی 100 درصد اصالت باتری
• گارانتی 100 درصد کیفیت باتری
• گارانتی قیمت باتری
• تخفیف لحظه‌ای
• مشاوره تخصصی خرید

این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و دیجی رو هیچ مسئولیتی در قبال محتویات آن ندارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها