فلای تودی

نمایشگاه ایران ایتکس، نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات ایران آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه رویداد، نمایشگاه مجازی ایران ایتکس نخستین نمایشگاه مجازی در حوزه کسب و کار های مبتنی بر فناوری اطلاعات می باشد که 25 بهمن ماه آغاز شده و تا 5ام اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

علاقه مندان به بازدید از نمایشگاه می تواند با مراجعه به وبسایت رسمی نمایشگاه به صورت 24 ساعته از نمایشگاه بازدید کرده و در ساعات اداری با غرفه داران به صورت صوتی و تصویری ارتباط داشته باشند.

افتتاحیه نمایشگاه اس ساعت 14:00 روز سنبه 25 بهمن ماه با سخنرانی دکتر حمید رضا ربیعی رئیس مرکز نوآوری فناوری اطلاعات  دانشگاه صنعتی شریف، دکتر سیروس وطن خواه مقدم رئیس مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهور، محمد فرجود رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، یاشار نراقی، معاون توسعه کسب و کار و سرمایه گذاری شرکت خمات انفورماتیک راهبر، سید علی هاشمی اقدم مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر و رئیس کمیته راهبری مرکز آی فینک آغاز شد.

این نمایشگاه با مشارک مجموعه های  خصوصی و دولتی برگزار شده است. مشارکت کنندگان در این نمایشگاه به شرح زیر می باشد.

مشارکت کنندگان

در این نمایشگاه کارگاه های آموزشی متعددی برگزار می شود که به شرح زیر می باشد

کارگاههای آموزشی

سخنرانان کلیدی این نمایسگاه معرفی شدند و به شرح زیر می باشد:

سخنرانان

همچنین نمایشگاه ایران ایتکس در حوزه شناسایی افراد و استارتاپ های توانمند در حوزه ICT و برقراری ارتباط آن ها با مجموعه های فعال در حوزه مذکور فعالیت می کند

لازم به ذکر است امکان ارائه فرصت های شغلی برای کارفرمایان و ارسال رزومه کاری و استخدام در شرکت های بزرگ برای بازدیدکنندگان فراهم شده است.

در این نمایشگاه محصولات و خدمات مختلف شرکت ها به راحتی و با کمترین هزینه و زمان به علاقمندان در کشور عرضه می گردد و فرصتی خوبی برای تبادل نظرات و پیشنهادات برای شرکت کنندگان ایجاد می شود.

علاوه بر این در حاشیه این نمایشگاه، کارگاه­های آموزشی مختلف، جشنواره فناوری اطلاعات و مسابقات استعدادیابی استارتاپ ها به صورت مجازی برگزار می شد.

جهت بازدید نمایشگاه و استفاده از سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی می می توانید با مراجعه به وبسایت رسمی نمایشگاه اقدام به ثبت نام بفرمایید.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها