اولین نرم افزار تخصصی تحت وب توسط سپیدز معرفی شد

در جشنواره رستوران محبوب در برج میلاد تهران، سپیدز از اولین نرم افزار تخصصی تحت وب رونمایی کرد

چهارمین جشنواره رستوران محبوب مردم در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.  این مراسم 1 اسفند 1397 در مرکز همایش های برج میلاد با هدف تجلیل از بزرگان صنعت رستوران و گردهمایی فعالان این صنعت برنامه ریزی و اجرا گردید. این مراسم با حضور برند های برتر این حوزه از ساعت 8.30 روز چهارشنبه آغاز و تا 5 بعد از ظهر با برگزاری برنامه های متنوع، ادامه داشت.

در این مراسم شرکت نرم افزاری سپیدز، به عنوان شرکتی پیشرو و با سابقه در حوزه تولید نرم افزارهای مدیریت رستوران ایران،  از جدید ترین ورژن نرم افزاری خود یعنی نرم افزار تحت وب سپیدز رونمایی کرد. همایون زارعی مدیر شرکت نرم افزار سپیدز در این مراسم از امکانات قدرتمند این نرم افزار در مدیریت رستوران ها صحبت کرد. آنچه حائز اهیمت است، به کارگیری جدید ترین و کامل ترین تکنولوژی های سطح جهانی در تولید نرم افزار تحت وب سپیدز بوده است که باعث شده این محصول از تمامی محصولات موجود متمایز گردد؛ ظاهر گرافیکی بسیار جذاب، رابط کاربری آسان، تنوع گزارش های کاربردی برای مدیران، تحلیل های بسیار مفید و رفع بسیاری از محدودیت هایی که تا کنون مدیران رستوران در استفاده از یک نرم افزار مدیریت فروش با آن مواجه بده اند، از جمله نقاط تمایز این محصول می باشد.اولین نرم افزار تخصصی تحت وب توسط سپیدز معرفی شد

ویژگی های بهینه نرم افزار تحت وب سپیدز

نرم افزار مدیریت رستوران سپیدز این قابلیت کاربرد در تمامی اصناف مرتبط با غذا را دارا می باشد. از ویژگی های برتر نرم افزار مدیریت سپیدز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • سرعت و امنیت بالا
  • سادگی در اجرا
  • کمترین نیاز سخت افزاری
  • ظاهری زیبا
  • قابلیت اجرا در سیستم های عامل مختلف
  • قابلیت به روز رسانی مختلف
  • رفع محدودیت ها
  • قابلیت پشتیبانی از زبان های مختلف

در مجموع تمامی این امکانات، یک ارزش ویژه برای کاربران به ارمغان خواهد داشت و آن هم کسب درآمد، کارایی و بهره وری یبشتر به کمک نرم افزار تحت وب سپیدز می باشد.

اولین نرم افزار تخصصی تحت وب توسط سپیدز معرفی شددرباره شرکت نرم افزار سپیدز

شرکت سپیدز در سال 1378 فعالیت نرم افزاری خود را آغاز کرد، با توجه به نبود یک سیستم نرم افزاری قدرتمند در صنعت رستوران داری، ماموریت سپیدز ارائه یک راهکار برای این حوزه بود که در سال 1379 نرم افزار مدیریت رستوران ها با نام سپیدز وارد بازار شد. هم اکنون شرکت نرم افزاری سپیدز با ارائه راهکار های نوین نرم افزاری، تواسته است به 51 درصد سهم بازار خدمات ارائه کرده و  سودمندترین ابزار های مدیریتی را در اختیار مدیران رستوران قرار دهد. اطلاعات بیشتر در مورد سیستم نرم افزاری سپیدز را می توانید از آدرس اینترنتی www.sepidz.com  کسب کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar