نمایشگاه بین المللی ایران هلث، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی

سالانه نمایشگاه‌های بسیاری در زمینه‌های مختلف با حضور جمع کثیری از تولید کنندگان و دست اندرکاران آن صنعت برپا می‌شوند. اما در میان آن‌ها، نمایشگاه بین المللی فرصتی مغتنم برای بسیاری از تولیدکننده‌های فعال داخلی و خارجی بوده تا محصولات خود را به بازار عرضه کنند. البته تنها شرکت‌های فعال در این نمایشگاه‌ها حضور ندارند، بلکه شرکت‌های نوپا نیز می‌توانند با حضور موثر و معرفی دستاوردهای خود، جایگاه حقیقی خود را در بازار پیدا کنند. همانطور که می‌دانیم صنعت پزشکی و دارویی در کشور از جمله صنایع بسیار مهم است که سلامتی جامعه را تضمین می‌کند. بنابراین لازم است که این صنعت به صورت ویژه‌ای مورد توجه قرار گیرد تا زمینه‌های پیشرفت هرچه بیشتر آن فراهم شود. یکی از این رویدادهای مهم که به صورت تخصصی به این موضوع پرداخته، نمایشگاه بین المللی ایران هلث، اجاره تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی است که سالانه برگزار می‌شود و بستر مناسبی برای پژوهشگران، تولیدکنندگان و خریداران داخلی و بین المللی در این حوزه است. با توجه به اهمیت بالای این رویداد، لازم است که به طور مفصل به این موضوع بپردازیم.

مزایای شرکت در نمایشگاه بین المللی ایران هلث، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی

نمایشگاه ایران هلث با هدف رونمایی از پیشرفت‌ها و فناوری‌های روز دنیا، ارائه آخرین توانمندی‌های صنعت سلامت ایران و توسعه صنعت توریسم درمانی برگزار می‌شود. لذا تمامی افراد اعم از شرکت‌های تولیدی فعال و یا نوپا و همچنین بازدید کنندگان می‌توانند با حضور در نمایشگاه، در پیشرفت و توسعه کشور سهم ویژه‌ای داشته باشند. بنابراین حضور در این نمایشگاه مزایای بسیار زیادی به دنبال دارد و می‌تواند باعث توسعه صنعت صادرات تجهیزات پزشکی نیز شود. اما مزایای نمایشگاه بین المللی تنها شامل حال غرفه داران نمی‌شود بلکه افراد عادی نیز می‌توانند با بازدید از نمایشگاه، باعث شکل گیری ایده‌های جدید و در نتیجه کسب و کارهای جدید در ذهن خود شوند.

افراد با شرکت در نمایشگاه بین المللی ایران هلث، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی علاوه بر معرفی محصولات خود در سطح گسترده بین المللی، با محصولات و خدمات دیگر شرکت‌های رقبا و همچنین برنامه‌ آینده آن‌ها نیز آشنا می‌شوند. از طرفی دیگر نیز این نمایشگاه‌ها باعث ارتباط مستقیم تولیدکنندگان با مشتریان شده که در نتیجه این امر، تولیدکنندگان از نیازهای بازار آگاهی پیدا کرده و متناسب با تقاضای بازار، به تولیدات خود ادامه می‌دهند. همچنین افراد شرکت کننده می‌توانند با تبلیغ محصول خود در نمایشگاه، نظر سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب کرده و فعالیت واحد صنعتی خود را توسعه دهند. شرکت در این نمایشگاه بین المللی، این امکان را به افراد می‌دهد که دانش فنی خود را به روز کرده و با دستاوردهای نوین صنعت پزشکی و دارویی آشنا شوند. همچنین این نمایشگاه جورپین فرصتی را فراهم می‌آورد تا تولید کنندگان بتوانند با تامین کنندگان مواد خام ارتباط برقرار کرده و در نتیجه بتوانند نوآوری‌های خود را به تولید انبوه برسانند. بهره‌مندی از سمینارها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی از دیگر مزایای شرکت در این نمایشگاه است.

چه کسانی می‌توانند در نمایشگاه بین المللی ایران هلث، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی ثبت نام کنند؟

همانطور که گفتیم، این نمایشگاه فرصت ویژه‌ای برای تمامی شرکت‌ها به خصوص شرکت‌هایی است که به تازگی فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده‌اند تا محصولات و دستاوردهای خود را در سطح بین المللی به فعالان صنعت پزشکی، دارویی و سرمایه گذاران عرضه کنند. از این رو بسیاری از استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند با حضور در این نمایشگاه‌ها و ارائه عملکرد خود به سرمایه گذاران، به کسب و کار خود رونق ببخشند. از طرفی نیز در تعدادی از غرفه‌های نمایشگاه، کارگاه‌‌های آموزشی مخصوص نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود که جوانان را به راه اندازی کسب و کار ترغیب می‌کنند. بنابراین افراد با هدف ارائه آموزش و مشاوره‌های فنی و تخصصی نیز می‌توانند در این نمایشگاه ثبت نام کنند. از این رو به تمامی مجموعه‌ها توصیه می‌شود که این فرصت طلایی را از دست ندهند و با حضور موفق خود، به هرچه باشکوه برگزار شدن این نمایشگاه و از همه مهم‌تر رشد و پیشرفت صنعت سلامت کشور کمک کنند.

زمان و مکان برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی

در ارتباط با مکان و زمان برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث، تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی لازم به ذکر است که این نمایشگاه در تاریخ 8 الی 11 خرداد ماه سال 1399 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

ملزومات حضور در نمایشگاه

با توجه به اهمیت بالای برگزاری این نمایشگاه، افراد شرکت کننده میبایست خود را برای حضور در این رویداد مهم آماده کرده و مستلزمات حضور خود را در نمایشگاه فراهم آورند. البته در قدم اول لازم است شرکت‌هایی که قصد حضور در نمایشگاه را دارند، فرم درخواست حضور در نمایشگاه را پر کرده و ثبت نام کنند. در صورتی که با حضور این شرکت‌ها موافقت به عمل آمد، این شرکت‌ها باید اقدام به رزرو غرفه درخواستی خود کنند. اما تنها رزرو غرفه برای حضور در این نمایشگاه کافی نیست؛ بلکه حضور در غرفه خود نیاز به وسایلی از جمله صندلی، لپ تاپ و … دارد. با توجه به اینکه خرید این اقلام آن هم تنها برای چند روز صرفه اقتصادی نداشته، افراد می‌توانند با اجاره آن‌ها در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. از این رو سایت جورپین امکان اجاره صندلی و اجاره لپتاپ را برای این دسته از کاربران فراهم کرده است. همچنین مجموعه‌های شرکت کننده می‌توانند در صورت نیاز به دیگر لوازم نمایشگاهی، اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی از سایت جورپین کنند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها