آغاز همکاری ایسوس و شرکت پارس ارتباط افراز در زمینه تجهیزات آی تی و سرور

امروز در حاشیه نمایشگاه الکامپ، همایشی به میزبانی مشترک ایسوس و پارس ارتباط افراز و با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. در این همایش دست اندرکاران ایسوس و شرکت پارس ارتباط افزار به بیان استراتژی‌ها و خط مشی خود پرداختند.

در ابتدا مدیرعامل پارس ارتباط افزار، مجید کریمی سخنرانی کرد. وی از شروع مجدد همکاری مشترک خود برای ارائه خدمات به مشتریان و کاربران خبر داد و هدف از این همکاری را فروش تجهیزات و سرورهای شبکه ایسوس توسط شرکت پارس ارتباط افزار و همچنین تلاش برای بومی سازی سرورها در ایران اعلام کرد.

سپس در ادامه مراسم مدیر روابط عمومی ایسوس، آقای مسلمی به سخنرانی پرداخت. وی بیان داشت که شرکت ایسوس که نامش برگرفته از اساطیر یونان باستان است همواره در صدد تولید محصولاتی است که کاربران را شگفت زده کند. شرکت ایسوس 14500 کارمند در کشورهای مختلف دارد و سود سال 2018 آن ده میلیون دلار بوده است. یکی از مواردی که ارزش ایسوس را به خوبی نمایان می کند این است که ایسوس در تایوان در 6 سال متوالی ارزشمندترین برند تایوان بوده است و همین بس که این برند معتبر در طی سی سال توانسته جایگاه خوبی در بین دیگر نامداران برای خود دست و پا کند.

مسلمی در ادامه افزود: ایسوس در ابتدا با تولید مادربورد، تجهیزات شبکه و سخت افزارهای کامپیوتری، خود را به دنیای تکنولوژی معرفی کرد و اکنون با انبوه تولیدات خود از جمله تولید تبلت، رایانه، لپ تاپ و گوشی‌های تلفن همراه توانسته کاربران بسیاری را به سوی خود جلب کند. ایسوس اولین برندی بود که برند گیمینگ واقعی را به دنیا معرفی کرد و توانست محصولات واقعی گیمینگ را به گیمرها ارائه دهد و طی سال گذشته ایسوس توانست 134 نشان گیمینگ را دریافت کند. همچنین ایسوس در زمینه کارت گرافیک گیمینگ رتبه اول برندها را به خود اختصاص داده است. در زمینه شبکه 5 جی نیز ایسوس سال گذشته یک شرکت جدید را تاسیس کرد و امسال نیز با بحث شبکه 5 جی و هوش مصنوعی وارد عرصه شده است و انتظار می‌رود که به عنوان یک پیشگام خبرهای جدیدی در این زمینه‌ها شنیده شود.

وی همچنین گفت:

ایسوس توانست در سال گذشته در زمینه سرورهای تک پردازندگی و دو پردازندگی بیش از 137 رکورد یک را به خود اختصاص دهد.

اما شرکت پارس ارتباط افزار در سال 1383 و به مدیر عاملی آقای مجید کریمی تاسیس شد. فعالیت این شرکت در زمینه واردات، توزیع، آموزش و خدمات پس از فروش تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) بوده و تمامی اقسا نقاط کشور را تحت پوشش خود قرار داده است. از عمده محصولات این شرکت می‌توان به سیستم حفاظتی و نظارت تصویری، راهکارها و تجهیزات ذخیره سازی دیتا، تجهیزات شبکه های کابلی و بی‌سیم، کامپیوترهای شخصی، تلفن‌های همراه هوشمند، تجهیزات اعلام سرقت و اعلام حریق اشاره کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید