دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

گوسفند زنده را با یک تماس درب منزل تحویل بگیرید

خرید گوسفند زنده برای انجام مراسمات مختلف مذهبی و مناسبتی از قدیم در بین فرهنگ و رسوم ما ایرانیان نفوذ کرده است و نمی توان منکر آن شد.

اما خرید آن برای مردم شهر نشین با چالش های متفاوتی روبه رو می باشد چون آن ها مثل افراد روستا نشین بصورت کامل با گوسفند های سالم و عالی آشنا نیستند و نمی دانند از کجا اقدام به خرید گوسفند زنده با قیمت مناسب نمایند .

از این رو اغلب اوقات در این گونه معاملات ضرر می کنند و به اصطلاح سرشان کلاه می رود .

متاسفانه بسیاری از فروشنده ها از این عدم آگاهی خریداران شهر نشین استفاده کرده و گوسفند های نامناسب را با قیمت های گزاف به آن ها می فروشند.

برای مثال یکی از ترفند های رایج بین فروشندگان این است که گوسفند ها را در داخل اتاق های کوچک و تاریک پرورش می دهند و با خوراندن آب و مواد غذایی کاذب دیگر سعی در افزایش غیر عادی وزن آن دارند.

مازاد بر این گاهی اوقات از بی اطلاعی خریداران سوء استفاده کرده و گوسفند ها را با قیمت گزافی به آن های می فروشند که این نیز به نوبه ی خود تاثیر بسیار بدی در خرید گوسفند زنده می گذارد .

خرید گوسفند زندهآیا میدانید قیمت گوسفند زنده این روزها به صورت ساعتی بالا و پایین می شود؟

این ها تنها عواملی نیستند که باعث می شوند تا شما یک تجربه ی بد در خرید گوسفند زنده داشته باشید! یکی دیگر از این عوامل عدم دسترسی و دور بودن بازار های خرید گوسفند زنده در داخل شهر ها می باشد.

به طوری که اغلب بازار های خرید گوسفند و دام زنده در حاشیه شهر ها قرار دارند و دسترسی و خرید از آن ها برای افراد شهر نشین دشوار بوده و عموما خارج از دسترس هستند .

رسیدن به این مناطق نه تنها نیازمند مصرف سوخت بیشتر است بلکه نیاز به آشنا و ارتباطات مناسب دارد تا یک خرید مناسب داشته باشید.

از طرفی دیگر حمل و برگرداندن گوسفند به منزل و یا محل سکونت تان عموما امری دشوار است .
تمام این موارد باعث شده است تا پدیده ای به نام خرید اینترنتی گوسفند زنده در بین ایرانیان بوجود آید که در بین نمونه های موجود مجموعه پیام پیشگام و مبتکر خرید اینترنتی گوسفند زنده می باشد .

در ادامه می خواهیم توضیحات بیشتری راجع به خدمات این گروه و ابتکارات آن ها برای خرید داشته باشیم .

خرید اینترنتی گوسفند زنده از مجموعه پیام

همانطور که در بالا اشاره کردیم خرید اینترنتی گوسفند به صورت زنده  و حضوری دارای معایب و اشکالات بسیار زیادی است که عملا یک تجربه ی نامناسب از خرید به خریداران ارائه می دهد . اما خرید اینترنتی گوسفند زنده کاملا برعکس این موضوع است .

چنانچه شما قصد خرید اینترنتی (تلفنی) گوسفند زنده از مجموعه پیام را داشته باشید و سفارش خود را در مجموعه پیام ثبت کنید در کمترین زمان ممکن گوسفندی متناسب با خواسته ی شما همراه با وسیله ی نقلیه ی استاندارد و البته یک باسکول مجهز به محل مورد نظر شما ارسال می شود .

در آنجا گوسفند مجدد وزن می شود تا شما از صحت آن اطمینان حاصل نمایید، البته این تنها بخش ماجرا نیست. این گروه همراه هر سفارش یک قصاب ماهر نیز می فرستد تا چنانچه قصد ذبح دام در محل را داشته باشید بتوانید بدون هیچ دغدغه ای این کار را انجام دهید .

علاوه بر تمام این موارد ذکر شده گروه پیام تضمین می کند که تنها دام های سالم را برای مشتریان خود ارسال کند و هیچ گاه سود بیشتر را به کیفیت کمتر ترجیح نداده است لذا اگر قصد خرید اینترنتی گوسفند زنده را دارید می توانید از خدمات این گروه پیشرو استفاده نمایید.

شما می‌توانید به صورت شبانه روزی قیمت گوسفند زنده را از ما استعلام کنید و اگر تمایل داشتید بدون پیش پرداخت سفارش خود را ثبت کنید و در ساعاتی که مشخص کرده اید ٬ گوسفند زنده را تحویل بگیرید…

شماره تلفن همراه: ۰۹۱۲۲۰۰۵۰۲۹ , ۰۹۱۲۷۱۲۵۳۴۵

شماره تلفن ثابت:

شمال تهران : ۲۲۵۰۷۲۵۵ , ۲۲۳۰۲۰۳۰, ۲۲۳۲۲۱۰۰, ۲۲۳۱۸۷۵۹ ,۲۲۳۲۱۰۹۱ , ۲۲۵۲۲۴۶۷

شهرک غرب و محدوده : ٨٨۵٢٣١١٠

ونک و میرداماد ویوسف اباد : ٨٨۵٧١٧٧١

محدوده مناطق غرب تهران : ۴۴٨٣٢۶٩٢

اریا شهر تهرانسر و محدوده : ۴۴٣٢١۵٨٨

مناطق مرکز تهران و محدوده : ۶۶۶٢٣۵٧٩

پیروزی و امام حسین و محدوده : ٣٣١٠٨٢۶٣

مناطق شرق تهران : ٧٧٩٣٠٠۴٩

مناطق جنوب و جنوب شرقی : ۵۵٩۶٢۶۶٢

livesheep.com

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع #

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar