باندل ویژه ایکس باکس وان ایکس برای سایبرپانک 2077 معرفی شد [تماشا کنید]

یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال، سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) است که توسط سازنده سری ویچر یعنی سی‌دی پروجکت (CD Projekt) توسعه داده می‌شود. با توجه به همین موضوع، مایکروسافت قصد دارد یک نسخه ویژه و محدود از کنسول ایکس باکس وان ایکس خود را با تم سایبرپانک 2077 عرضه کند که از قضا از لحاظ ظاهری طراحی فوق العاده‌ای دارد. این کنسول شامل طرح‌هایی است که در تاریکی برق می‌زنند، برچسب‌های لیزری دارد، یک چراغ LED آبی در جلوی آن قرار گرفته و البته دارای پنل‌های سفارشی است. مایکروسافت همچنین یک کنترلر سفارشی هم برای این نسخه در نظر گرفته که باعث خاص‌تر شدن هر چه بیشتر آن شده است.

این باندل ویژه قرار است در ماه ژوئن و سه‌ماه پیش از عرضه رسمی بازی سایبرپانک 2077 در دسترس خریداران قرار بگیرد. بر اساس تریلر کوتاهی که مایکروسافت برای معرفی ایکس باکس وان ایکس ویژه خود منتشر کرده، این کنسول مجهز به یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی خواهد بود و ظاهراً یک نسخه از بازی سایبرپانک 2077 هم در جعبه آن وجود خواهد داشت. در حالی که مایکروسافت هنوز به قیمت و تاریخ عرضه دقیق این محصول اشاره‌ای نکرده، اما تبلیغات آن را در فضای مجازی شروع کرده است.

مایکروسافت برای تبلیغ هر چه بیشتر حتی صفحه اصلی ایکس باکس را به نحوی تغییر داده بود که به نظر می‌رسید هک شده است، اما در واقع این کار برای بیشتر دیده شدن باندل ایکس باکس وان ایکس بود!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع theverge
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها