x

هاشم رضاپور

مدیر اجرایی و سردبیر

هاشم رضاپور چندین سال در حوزه‌های مختلف از قبیل شبکه، طراحی و همچنین توسعه وب کار کرده و فعالیت خود را از روزهای اولیه در دیجی رو آغاز نموده است، او علاقه‌ی زیادی به تکنولوژی و روانشناسی دارد و به نوشتن در همین زمینه می‌پردازد.

مهارت

  • مترجم و نویسنده، توسعه دهنده و طراح وب
  • نقل قول

    • هدف، بزرگترین چیزیه که یک انسان می تونه داشته باشه، مهم نیست که چقدر موفق باشید و به هدفتون برسید یا نه، مهم اینه که برای رسیدن به هدفتون بجنگید

حسین محمودزاده

مترجم و ژورنالیست

حسین محمودزاده عاشق فناوری‌های نو و دنیای تکنولوژیه و به مطالعه و تحقیق در این زمینه علاقه داره. او چندین سال هست که به صورت جدی به نویسندگی در حوزه آی تی می‌پردازه و نویسندگی در وب سایت دیجی رو از مهمترین فعالیت‌هاش در این زمینه به شمار می‌ره. فعالیت در حوزه بازی‌های رایانه‌ای از دیگر علایق او هست و در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن داره!

امید حصاری

مسئول کسب و کار

امید حصاری مسئول بخش کسب و کار دیجی‌رو است. در رشته مهندسی پزشکی تحصیل کرده و عاشق دنیای فناوری هستش.

مهشید احمدیان

مترجم و ژورنالیست

کارشناس ارشد طراحی صنعتی با سه سال سابقه طراحی محصول، ترجمه و تولید محتوا

حامد قاسمی نراقی

خبرنگار

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی نرم افزار، خبرنگاری ورزشی و اجتماعی را کنار گذاشت و به انجام امور مختلف رایانه‌ای و خبرنگاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطاتپرداخت. حامد قاسمی نراقی همچنین خبرنگاری در حوزه‌های اقتصادی و فناوری سابقه دارد.

وحید کاوسی

مترجم و ژورنالیست

وحید کاوسی از نوجوانی علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی بود و در ابتدا کار خود را با وبلاگ نویسی آغاز کرد، تا اینکه از فروردین سال 96 به دیجی‌ رو پیوست.

آزاده رضاپور

نویسنده

آزاده رضاپور با اینکه در رشته مهندسی مدیریت درس خونده ولی عاشق ادبیات و طبیعته. اما با این حال، هر از گاهی به دنیای تکنولوژی سری میزنه و دست به قلم میشه

عماد حیدری

مترجم

نویسنده و کارشناس تولید محتوا کنجکاو در زمینه بهبود تجربه کاربر در اینترنت و علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری آن

زهرا بختیاری

مترجم

نویسنده‌، عاشق شعر، ادبیات، موسیقی.

آرزو مبرهن

مترجم

عاشق هنر پیرو تکنولوژی جانوردوست

زهرا ساعدی

مترجم

فارغ‌التحصیل رشته‌ی مدیریت مالی، علاقه‌مند به نوشتن، با سه سال سابقه‌ی کار در حوزه‌ی شبکه‌های اجتماعی، یک سال سابقه کار ترجمه، دو اثر منتشر شده در حوزه کودک: بئاتریس سروته می‌شود و وورجک تازه‌وارد

مریم ثابتی

مترجم و نویسنده اخبار داخلی

دانشجوی رشته فیزیک و دارای مدرک آیلتس 7.5 و مقام دوم المپاد ریاضی؛ در کنار درس، عاشق نوشتن و سفر هستم و سعی می‌کنم اوقات فراغتم رو دست به قلم بشم. نوشتن در حوزه فناوری و زندگی هم یکی از علایق من به شمار میره و دیجی رو اولین جایی هست که قصد دارم از طریق اون نوشته هام رو در اختیار همگان قرار بدم.

ماری دهملایی

مترجم

دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی

علی فتح آبادی

مترجم

علی دانشجوی علوم پزشکیه و به تکنولوژی و فناوری خیلی علاقه داره، اهل بازی و سرگرمیه و تو این زمینه حرفهای زیادی برای گفتن داره

شایان تقی‌نژاد

مترجم

عاشق موضوعات علمی-تخیلی و فانتزی هستم. تو دنیای واقعی روانشناسی، فلسفه، هوش مصنوعی، کسب‌وکارها و پیوندشون با تکنولوژی من رو شگفت‌زده می‌کنن. فارغ‌التحصیل مهندسی نرم‌افزار هستم و برنامه‌نویسی سرم می‌شه اما ترجمه رو بیشتر دوست دارم و از سال 93 و با ترجمه‌ی چند تا داستان فانتزی کارم رو شروع کردم.

ایمان بابایی

طراح

ایمان بابایی در زمینه ی طراحی گرافیکی و ایده پردازی فعالیت میکند و در زمستان 96همکاری خودش رو با تیم دیجی رو اغاز کرد،علاقه مند به تکنولوژی و پیشرفت آن است و دوست دارد برای معرفی آن به دیگران از حرفه ی خود استفاده کند.