پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397
x

هاشم رضاپور

مدیر اجرایی

هاشم رضاپور فعالیت خودش را از روزهای اولیه در دیجی رو آغاز کرده و علاقه زیادی به تکنولوژی داره! وی چندین سال در حوزه های مختلف علوم رایانه ای، از شبکه گرفته تا توسعه و طراحی وب کار کرده و هم اکنون به عنوان مدیر اجرایی و فنی دیجی رو مشغول است.
1088 مطلب 439 دیدگاه

مهارت

  • مترجم، توسعه دهنده و طراحی وب و یه خوره‌ی تکنولوژی

نقل قول

  • داشتن هدف بزرگترین چیزیه که یک انسان می تونه داشته باشه، مهم نیست چقدر موفق باشید و به هدفتون برسید یا نه، مهم اینه که برای رسیدن به هدفتون بجنگید

راه‌های ارتباطی

حسین محمودزاده

سردبیر

حسین محمودزاده عاشق فناوری‌های نو و دنیای تکنولوژیه و به مطالعه و تحقیق در این زمینه علاقه داره. او چندین سال هست که به صورت جدی به نویسندگی در حوزه آی تی می‌پردازه و نویسندگی در وب سایت دیجی رو از مهمترین فعالیت‌هاش در این زمینه به شمار می‌ره. فعالیت در حوزه بازی‌های رایانه‌ای از دیگر علایق او هست و در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن داره!
1640 مطلب 3 دیدگاه

راه‌های ارتباطی

امید حصاری

مدیر کسب و کار

0 مطلب 0 دیدگاه

راه‌های ارتباطی

نهال سهیلی فر

ژورنالیست و مترجم

نهال سهیلی‌فر چندین سال زبان انگلیسی خونده و در حال حاضر در رشته‌ی مترجمی فرانسه مشغول به تحصیل است. او عاشق جان بخشی به کلمات با استفاده از ترجمه‌ست و از سال ۹۶ به تیم حرفه‌ای دیجی‌رو پیوسته.
555 مطلب 28 دیدگاه

راه‌های ارتباطی

وحید کاوسی

ژورنالیست و نویسنده

وحید کاوسی از نوجوانی علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی بود و در ابتدا کار خود را با وبلاگ نویسی آغاز کرد، تا اینکه از فروردین سال 96 به دیجی‌ رو پیوست.
749 مطلب 24 دیدگاه

راه‌های ارتباطی

خالد عیاشی

تکنیکال دایرکتور

0 مطلب 1 دیدگاه

راه‌های ارتباطی

آزاده رضاپور

شاعر و نویسنده

139 مطلب 4 دیدگاه

راه‌های ارتباطی

ایمان بابایی

طراح

ایمان بابایی در زمینه ی طراحی گرافیکی و ایده پردازی فعالیت میکند و در زمستان 96همکاری خودش رو با تیم دیجی رو اغاز کرد،علاقه مند به تکنولوژی و پیشرفت آن است و دوست دارد برای معرفی آن به دیگران از حرفه ی خود استفاده کند.
0 مطلب 0 دیدگاه

راه‌های ارتباطی