دیجی10: با زیباترین سلبریتی‌ها اما بدون آرایش آشنا شوید!

در دنیای امروزی زنان و دختران تحت این فشار هستند که باید بی حد و حصر زیبا باشند و این مشکلی است که در جوامع گوناگون وجود دارد. علاوه بر این، بیشتر این زنان و دختران تحت تاثیر شخصیت‌های معروف خانم قرار دارند، نحوه‌ی رفتار و ظاهر‌شان. همچنین آنها دوست دارند هیکلی شبیه به سوپر مدل‌ها داشته باشند و به همین دلیل لازم است که زیبایی طبیعی هم در رسانه‌های مختلف مورد تبلیغ قرار بگیرد. سلبریتی‌های بیشتری باید لب به سخن باز کنند و بگویند که با اینکه ستاره هستند و لازم است که همیشه خیره کننده بنظر بیایند، اما باز هم انسان هستند و نقص‌های خاص خود‌شان را دارند. در ادامه 10 سلبریتی را بدون هیچ گونه آرایشی به شما معرفی می‌کنیم تا شاید انگیزه باشد تا شما هم خود‌تان را همانطور که هستید بپذیرید و دوست داشته باشید؛ در ادامه با ما همراه باشید.

  1. کیتی پری

کیتی پری یکی از معروف‌ترین و تاثیر گذار‌ترین افراد در صنعت موسیقی پاپ است. آهنگ‌هایش در بالای لیست قرار می‌گیرند، موزیک ویدیو‌هایش نمایش زیادی دارند و او همچنین یکی از فالو شده‌ترین سلبریتی‌ها بر روی توییتر است.

  1. لیدی گاگا

لیدی گاگا از آن دست خواننده‌هایی است که با موزیک‌هایش شما را به وجد میاورد. با این حال هیچوقت سر از ظاهر لباس پوشیدن عجیب و غریب و نحوه‌ی آرایش کردنش در نمی‌آورید. او با ارسال عکس بدون آرایشش چند سال پیش، فالوور‌ها و طرفدار‌هایش را سورپرایز کرد.

  1. ریحانا

ریحانا هم یکی از آن ستاره‌هایست که از به اشتراک گذاشتن چهره‌ی خود ابایی ندارد. او تن پوستی خاص دارد که چهره‌ای جذاب به او بخشیده.

  1. کایلی جنر

علیرغم اینکه کایلی جنر مغازه‌های لوازم آرایش فروشی و کیت رژلب مخصوص به خودش را دارد که خیلی سلبریتی‌های دیگر مثل دمی لواتو هم طرفدارش هستند، چند عکس بدون آرایش هم از خود پست کرده. با این وجود که اون هر گونه ترزیق لب و عمل جراحی زیبایی را انکار کرده، اما گفته که یاد گرفته چطور باید آرایش کند.

  1. جیجی حدید

با اینکه او در رتبه بندی یکی از زیبا‌ترین چهره‌های این صنعت را دارد، اما از زیبایی ذاتی هم برخوردار می‌باشد. او زیبایی خودش را از مادر هلندی‌اش و همینطور پدر فلسطینی‌اش به ارث برده.

  1. هیلاری داف

او یکی از سلبریتی‎‌هایی است که هم با آرایش و هم بی آرایش زیباست. او عکس‌هایی بدون آرایش از خودش پست می‌کنند و مردم هم به همین خاطر او را مورد تحسین قرار می‌دهند. او گاهی وقت‌ها عکس‌هایی با توضیح: من اینجوری از خواب بیدار شدمم … از خودش به اشتراک می‌گذارد.

  1. کیم کارداشیان

او در مورد جراحی‌های زیبایی‌اش صادق بوده و گفته که هر کاری برای شاد‌تر بودن و با اعتماد بنفس‌تر بودن لازم باشد انجام می‌دهد.

  1. کندال جنر

کندال یکی از پر درآمد‌ترین مدل‌هاست و خانواده‌اش بر این باورند که هر کس باید هر کاری خوشحالش می‌کند را انجام دهد، حتی اگر جراحی پلاستیک است. او یکی از طبیعی‌ترین چهره‌های خانواده‌ی کارداشیان را دارد.

  1. سلنا گومز

او به خاطر چهره‌ی معصومش معروف است. به طور شگفت انگیزی چهره‌ی سلنا خیلی تغییری نکرده، او هنوز هم شبیه نوجوانی‌هایش است. او ژن لاتین دارد و به همین خاطر هم هست که خیلی افزایش سن بر روی چهره‌اش تاثیر نمی‌گذارد، درست مثل مادرش.

  1. دمی لواتو

دمی لواتو به خاطر صدای قدرتمند، نت‌های بالا و چهره‌اش معروف است. او نه تنها از چهره‌ی معمولی خود عکس پست می‌کند، بلکه تشویق می‌کند زنان و دختران دیگر هم به زیبایی طبیعی‌شان ببالند. او یک پوست عالی دارد و حتی خط محصولات پوستی خودش را هم راه انداخته. او قبلا پست‌هایی با هشتگ دوشنبه‌ی بدون آرایش پست می‌کرده.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع .topteny.
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar