فیسبوک مسنجر برای اپل واچ منتشر شد

فیسبوک مسنجر برای اپل واچ منتشر شد
فیسبوک مسنجر برای اپل واچ منتشر شد

شاید به خاطر داشته باشید که در رویداد معرفی آیفون ۶ اس در ۹ سپتامبر، اپل اپلیکیشن فیسبوک مسنجر را روی اپل واچ باسیستم‌عامل watchOS 2 به نمایش گذاشت و امروز این اپلیکیشن در اپ استور اپل در دسترس عموم قرار گرفت. این اپ اجازه میدهد که کاربران در اپل واچ برای هم شکلک، حالت، لایک، صدا و کلیپ ارسال کنند و همچنین امکان پاسخ به اعلان‌های دریافت شده را فراهم می کند.

برای نصب فیسبوک مسنجر روی اپل واچ، ابتدا باید اپلیکیشن فیسبوک مسنجر را روی آیفون نصب و سپس در ادامه وارد قسمت Watch app > My Watch > Messenger > Show App on Apple Watch شده و آن(Toggle on)را فعال کنید.

علاوه بر این اکنون اپلیکیشن فیسبوک مسنجر از سیستم جستجوی Spotlight  در آی او اس ۹ پشتیبانی کرده و همچنین امکان استفاده از قابلیت مولتی تسکینگ را نیز فراهم می کند که می توان در کنار آن از ویژگی  Split View استفاده کرد و این اپ را در کنار اپلیکیشن دیگری به صورت پهلو به پهلو(side by side) اجرا کرد.

حالا در آی او اس ۹ می توان به جای باز کردن مستقیم فیسبوک مسنجر و گشتن به دنبال مخاطبین و گفتگوهای ایجاد شده، با سیستم جستجو Spotlight  به طور مستقیم به آنها دسترسی داشت، که کار را بسیار ساده می کند.