رونمایی از مانیتور فوق باریک سری H7 ایسر [CES 2016]

مانیتور H7 ایسر

در سال گذشته بود که برای نخستین بار از استاندارد باریک و مدرن پورت های USB-C در اسمارت‌فون ها و کامپیوترها رونمایی شد.

حال پس از گذشت یک سال، پورت USB-C کم کم دارد در بین محصولات جدید رواج پیدا می‌کند. بنابر این میتوان انتظار داشت که این پورت های مدرن به تمامی گجت های سال جدید نیز نفوذ کنند. پس از مانیتور جدید لنوو، این مانیتور فوق باریک و عریض ایسر است که پشتیبانی خود از پورت USB-C را اعلام میدارد.

مانیتور سری H7 ایسر در دو سایز متفاوت 25 و 27 اینچی عرضه می‌شود که دارای صفحه نمایش IPS، رزولوشن حداکثری 2560 در 1440 و همچنین زاویه دید 178 درجه می‌باشد. همچنین این مانیتور‌ها دارای یک بلندگوی DTS باکیفیت بوده و می‌توان از طریق پورت‌های DisplayPort 1.2 ، USB-C , HDMi2.0 , HDMI 1.4 , DVI , VGA و دو پورت USB 3 آن را به کامپیوتر‌ها متصل نمود.

هرچند که ایسر اطلاع دقیقی از میزان مصرف برقی مانیتور جدید خود نداده است اما با توجه به پورت‌های زیادی که بر روی آن به کار رفته است می‌توان انتظار یک پاور قدرتمند را از آن داشت به نحوی که مصرف کنندگان بتوانند به راحتی و از طریق پورت‌های در اختیار داشته اقدام به شارژ وسایل الکترونیکی خود نمایند.

مانیتور 25 اینچی سری H7 ایسر از ماه آینده و با قیمت پایه 499$ عرضه خواهد شد اما تا به این لحظه کمپانی ایسر قیمت دقیقی برای مانیتور 27 اینچی همین مدل را مشخص ننموده است.