سه شنبه 2 آبان 1396

ایسر دستگاه چند کاره Aspire Switch 12 S را معرفی کرد[CES 2016]

ایسر در سال گذشته با معرفی Aspire Switch 12 قصد خود را برای تولید دستگاهی همه کاره به طرز دیوانه‌واری به نمایش گذاشت. دستگاهی که می‌تواند به 5 شکل متفاوت تغییر کند! حال این کمپانی ساعتی پیش در مراسم خود در نمایشگاه CEC 2016 از جانشین این دستگاه پرده برداشت که از نظر طراحی و سخت‌افزاری، بهبود یافته است: Aspire Switch 12 S

طراحی این دستگاه طوری است که می توان از آن به عنوان لپ تپ و تبلت استفاده کرد، که حالت تبلت خود به چند دسته تقسیم می شود: با پایه نگه دارنده و بدون پایه نگه دارنده!

مانند نسل گذشته، Switch 12 S دارای نمایشگری 12.5 اینچی می‌باشد اما این بار با دقت بسیار بالای 4K ارائه می‌شود. قدرت این لپ تاپ- تبلت از تراشه‌ی نسل ششم اینتل Core M تامین شده است که 4 گیگابایت رم آن را همراهی می‌کند. برای این دستگاه 4 تا 8 گیگابایت رم و 128 تا 256 گیگابایت حافظه داخلی از نوع SSD در نظر گرفته شده است و از کارت حافظه خارجی نیز پشتیبانی می‌کند.

این دستگاه از انواع اتصالات از جمله Thunderbolt و میکرو HDMI، پورت یو اس بی 3.0 و  USB Type-C پشتیبانی می کند که پورت یو اس بی C برای شارژ آن نیز استفاده می‌شود.

ایسر برای این لپ تاپ- تبلت قیمت پایه 999 دلار در نظر گرفته است که از ماه آینده آن را روانه‌ی بازار خواهد کرد. با ارائه این دستگاه به بازار، قیمت مدل پیشین به 700 دلار کاهش پیدا خواهد کرد که برای افرادی که می‌خواهند هزینه کمتری برای یک دستگاه همه کاره پرداخت کنند پیشنهاد مناسبی خواهد بود!