نگاهی به سری محصولات پوشیدنی Move آلکاتل [IFA 2016]

چندی قبل آلکاتل در نمایشگاه IFA اقدام به معرفی گوشی هوشمند و تبلت جدید خود کرد. اما این شرکت با دست پر به نمایشگاه امسال آمده و به تازگی سری جدید محصولات پوشیدنی خود با نام Move را نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده است. در این خانواده شاهد ساعت هوشمند، دست‎بند سلامت، جی‎پی‎اس و دست‎بند ردیاب مخصوص کودکان هستیم. تمام این محصولات در رنگ‎ها و اندازه‎های گوناگون عرضه خواهند شد. آلکاتل بیشتر به قیمت مناسب محصولاتش شهرت دارد و انتظار داریم سری Move نیز قیمت‎گذاری مناسبی داشته باشند.

اولین محصولی که به معرفی آن خواهیم پرداخت دست‎بند MoveBand خواهد بود. این دست‎بند از برنامه مخصوص گوشی‎های هوشمند برای ارزیابی تحرک فیزیکی کاربر و اندازه‎گیری مواردی مانند مسافت طی شده، ضربان قلب، زمان و مقدار کالری مصرفی استفاده می‎کند. هم‎چنین الگوی خواب نیز از طریق این دستبند قابل محاسبه است.

bW92ZQMoveTime یک ساعت هوشمند با قابلیت برقراری تماس و ارسال پیامک به صورت مستقیم است. کارهای روزمره دیگر مانند خواندن ایمیل‎ها و یا اعلام یادآوری‎ها نیز به کمک این ساعت قابل انجام است. آلکاتل ادعا کرده که از فرمان‎های لمسی و حرکتی بسیار جدید و خلاقانه در ساعت هوشمند خود استفاده کرده است. به طور مثال با لمس کردن صفحه می‎توانید پخش موسیقی را متوقف کنید و با چرخاندن مچ خود به آهنگ بعدی بروید.

ردیاب جدید جی‎پی‎اس آلکاتل MoveTrack نام دارد. این محصول قادر است تا چهار روز ردیابی مکان را برای کاربر به ارمغان آورد. وزن آن نیز تنها 33 گرم است و به راحتی امکان اتصال آن به دسته کلید وجود دارد. همراه با این ردیاب اپلیکیشن مخصوص Virtual Fence نیز عرضه شده که اعلانیه‎های ورود و خروج کاربر به اماکن مشخص شده را نمایش می‎دهد.

asdچهارمین محصول از خانواده جدید Move آلکاتل Track&Talk نام دارد. والدین می‎توانند موقعیت فرزندان خود را به کمک این دست‎بند مشخص کنند. در این محصول امکان ذخیره‎سازی 5 شماره در حالت شماره‎گیری سریع و 10 مخاطب به منظور تماس ضروری وجود دارد.

آلکاتل جزئیات بیشتری در رابطه با محصولات خود از جمله قیمت آن‎ها را منتشر نکرده است ولی کاربران می‎توانند سری Move را از اواخر ماه جاری میلادی خریداری کنند.

مطالعه اخبار بیشتر پیرامون IFA 2016

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید