عرضه بازی‌های رایگان الکترونیک آرتز برای اکس باکس وان در هفته جاری

بازی های الکترونیک آرتز

کمپانی بازی سازی الکترونیک آرتز این خبر را تایید کرده است که تمام عناوین خود که بخشی از EA Access هستند را به صورت رایگان و فقط در مدت یک هفته عرضه خواهد کرد. تمام شرط دانلود این بازی‌ها آن است که شما یک عضو Xbox live Gold باشید!

EA Access یک سیستم اشتراکی برای اکس باکس وان است که توسط الکترونیک آرتز مدیریت شده و ماهیانه 4.99 دلار و سالیانه تنها 29.99 دلار برای مشترکین خود هزینه خواهد داشت. این کمپانی اعلام کرده است که این هفته، یک هفته‌ی طلایی برای مشترکین EA Access و Xbox live Gold خواهد بود و ممکن است در طول سال این اتفاق دیگر رخ ندهد. (EA Access یک سرویس همانند سرویس Orgin Access در کامپیوتر‌های شخصی است)
از مزایای سیستم EA Access می‌توان از دسترسی به عناوین بازی‌ها، چند روز قبل از عرضه جهانی نام برد. علاوه بر آن گاهی نیز مشترکین این سیستم با خرید عوانین دیجیتالی، از تخفیف‌های قابل توجهی نیز برخوردار می‌شوند.

بنابر این اگر شما عضو Xbox Live Gold هستید، با خرید یک اکانت EA Access، می‌توانید به تعداد زیادی از عناوین بزرگ شامل Titanfall، Battlefield Hardline، Madden NFL و خیلی‌های دیگه به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.