اندروید مارشملو در راه گلکسی S6 و S6 Edge [رسمی]

اندروید مارشملو در راه گلکسی S6 و S6 Edge [رسمی]

نسخه‌ی اندروید 6.0 مارشملو در طی ماه‌های گذشته سرعت انتشار بسیار پایینی داشت و آخرین خبری که به دستمان رسیده بود مبنی بر انتشار این نسخه برای تنها یک درصد از کاربران اندرویدی بود. دو پرچمدار کنونی شرکت سامسونگگلکسی S6 و S6 Edge از جمله نامی ترین دستگاه هایی هستند که هنوز در صف انتظار این نسخه از اندروید قرار دارند، اما خوشبختانه حالا به نظر می‌رسد که زمان زیادی تا وقوع این مهم باقی نمانده است.

معمولا جهت اطلاع از تلاش‌های کمپانی کره‌ای در دریافت آخرین نسخه‌های سیستم عامل اندروید، دست به دامان منابع کره‌ای می‌شویم. اما به تازگی اپراتور T Mobile هلند دست به کار شده و در اکانت رسمی توییتر خود اعلام کرده که اندروید مارشملو در راه دو گلکسی S6 و S6 Edge می‌باشد. متن اصلی این توییت را در ادامه آمده است:

Android #marshmallow jest już w drodze na nasze Samsungi #s6 i #s6Edge Gwiazdka przyjdzie wcześniej w tym roku? ;)@SamsungPolska

— T-Mobile Polska (@TMobilePolska) February 8, 2016
با قرار دادن متن بالا در برنامه مترجم گوگل! متوجه می‌شویم بخش اول این توییت چنین ترجمه‌ای دارد: اندروید مارشملو در راه رسیدن به گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge می‌باشد. همچنین به نظر می رسد بخش دوم از عبارت توییت موضوعی را در رابطه با کریسمس اعلام می‌کند که به نظر می‌رسد معنایی نزدیک به «کریسمس دیر از راه می‌رسد» دارد.
از آن جایی که کاربران سری پرچمداران سامسونگ در صنعت موبایل بیش از دیگر کاربران به دنبال دریافت به روز رسانی هستند، وضعیت ارائه آپدیت در این قسمت کمی متظاهرانه به نظر می‌رسد. مارشملو مدتی است که در دسترس کاربران نکسوسی قرار گرفته و نسخه‌های جدید سری اس سامسونگ نیز تا کمتر از دو هفته دیگر رونمایی می شوند. بدین ترتیب همین حالا نیز ارائه نسخه جدید اندروید با یک تاخیر طولانی مواجه شده است. برای بسیاری از شما عزیزان که مدت ها جهت دریافت مارشملو صبور بودید، به نظر می رسد که دیگر این انتظار ها به پایان رسیده باشد.
اما هنوز هم عرضه جهانی و همگانی اندروید 6 مارشملو یک موضوع اسرار آمیز به حساب می‌آید. از آن جایی که گلکسی S7 و S7 Edge به زودی از راه می‌رسند و باید آخرین نسخه اندروید را همراه داشته باشند، منطقی است بگوییم که عرضه این به روز رسانی با رونمایی این تلفن‌ها به صورت همزمان یا در بازه‌ای نزدیک صورت گیرد.
شما را در صورت ارائه هر اخباری در این زمینه مطلع خواهیم کرد…