گوشی بلک بری پاسپورت با سیستم عامل اندروید در راه است

blackberry passport android

به نظر می رسد باید منتظر ارائه گوشی بلک بری پاسپورت با سیستم عامل اندروید باشیم. به تازگی در یک ویدیو گوشی بلک بری پاسپورت در حال اجرای سیستم عامل اندروید آبنبات چوبی نشان داده شده است.در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

گوشی اندرویدی بلک بری کمی دیرتر در همین امسال منتشر می‌شود اما ممکن است این شرکت یکی دیگر از گوشی‌های خود را نیز به این سیستم عامل مجهز کند. به تازگی ویدیویی منتشر شده است که در آن گوشی بلک بری پاسپورت در حال اجرای سیستم عامل اندروید آبنبات چوبی نشان داده می‌شود. در این ویدیو که به زبان انگلیسی نیست این گوشی نقره‌ای را خواهید دید که به قسمت Home Screen، App Drawer و Google Play‌ می‌رود.

همچنین امکاناتی دیگر که مخصوص بلک بری هستند در این ویدیو دیده می‌شوند، پس احتمالش کم است که این گوشی یک پروژه شخصی و تصمیم یک فرد برای تغییر و نصب اندروید روی گوشی خود باشد. از لحاظ زمانی خیلی عجیب به نظر می‌رسد که بلک بری تصمیم گرفته باشد مدت‌ها بعد از عرضه نسخه اصلی این گوشی، آن را با سیستم عاملی جدید روانه بازار کند. ممکن است این اتفاق فقط آزمایشی برای نحوه عملکرد اندروید روی سخت‌افزارهای کنونی این گوشی باشد.

با این حال به نظر می‌رسد که توجه این شرکت به اندروید جلب شده است و آزمایش‌های زیادی در این زمینه در کمپانی بلک بری در حال انجام است. به نظر می‌رسد که گوشی‌های جدید این شرکت قابلیت‌هایی از BB10 همچون BlackBerry Hub را قرض بگیرند (در حال حاضر نیز BlackBerry Messenger برای اندروید و iOS موجود است.) اگر بلک بری برنامه‌ای برای انتشار اندروید روی پاسپورت خود دارد خیلی مشتاقیم که تایید این خبر را از این شرکت بشنویم.

theverge