آیفون ۷ زودتر از سپتامبر ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد

تغییر زمان عرضه آیفون ۷

شرکت اپل طبق عادت و اصول خود ، آیفون های خود را در ماه و روز مشخصی از سال معرفی و عرضه می‌کند. از زمان عرضه آیفون ۵ در ۲۱ سپتامبر سال ۲۰۱۲ ، اپل ۳ سال متوالی است که آیفون های خود را در ماه سپتامبر به علاقه مندانش معرفی می کند و تلاش می کند تا آخرین هفته ی ماه سپتامبر محصول به دست مشتریانش برسد. آخرین محصولاتش یعنی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس را نیز تا ۲۵ سپتامبر به دست مشتریانش رساند.حال این احتمال وجود دارد که اپل در عرضه ی آیفون ۷ سنت شکنی کرده و کمی زودتر از موعود ، محصول خودش را رونمایی کند.

البته دقیقاً مشخص نیست که اپل چه زمانی را برای معرفی آیفون ۷ درنظر گرفته است اما می توان با توجه به گذشته و زمان عرضه آیفون ۴ اس در سال ۲۰۱۱ و چهار نسل اول آیفون ها ، حدس زد که این اتفاق در یکی از ماه های ژوئن و ژوئیه رخ دهد.این بدان معنی است که زمان معرفی اپل دوباره به یک بازه زمانی بین ماه های خرداد تا مرداد باز می گردد.

به هر حال یک محصول از یک کمپانی می تواند راه آن شرکت در بازار را تغییر دهد ، اپل نیز امیدوار است که با عرضه ی آیفون ۷ بتواند چرخه ی توسعه خودش را نسبت به سال گذشته گسترش دهد.انتظار می رود که گوشی نسل بعدی اپل با یک طراحی بدنه ی کاملاً جدید نسبت به نسل فعلی عرضه شود.

امسال پس از عرضه آیفون ۶ اس ، هیچ تغییری در طراحی خارجی این محصول انجام نشده بود که این قضیه کمی باعث نگرانی سرمایه گذاران شد که البته اپل سعی کرد با بزرگنمایی قابلیت لمس سه بعدی این محصول ، به تقاضای خرید آیفون ۶ اس بی افزاید . اما در حال حاضر تمامی مشتریان منتظر یک تغییر در نمای خارجی آیفون ۷ هستند و مشتاقند تا تغییر نسل را در محصولات شرکت مورد علاقه خود حس کنند.

آیفون ۷ به تراشه A10 اپل مجهز خواهد شد که تازه ترین دست آورد این کمپانی است . این محصول در دو ابعاد نمایشگر ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچی به ترتیب با رم های ۲ گیگابایت و ۳ گیگابایت در سال آینده عرضه خواهند شد.