اپل: آیفون بعدی چیزی خواهد داشت که امروزه فکر نمی‌کنید به آن نیاز دارید!

اخیرا خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه فروش آیفون کمپانی اپل با کاهش قابل توجه‌ای روبرو شده است و این کمپانی نیاز به اصلاح روش خود و یا پیدا کردن راهی به منظور دلجویی از سرمایه گذاران وال استریت دارد. از همین رو تیم کوک، مدیر عامل اپل تصمیم گرفته است که وعده‌های مبهم از وجود چیزهای شگفت انگیز در آیفون بعدی بدهد، که می توان آن را یک راه خوب برای افزایش فروش دانست!

تیم کوک سر زده به CNBC رفته و گفته است، نسل بعدی آیفون بسیار شگفت انگیز خواهد بود.

ما نوآوری بزرگی در مسیر خود داریم، مانند آیفون جدید که باعث می شود، شما و کسانی که آیفونی دارند، به آیفون جدید مهاجرت کنند. ما قصد داریم، به شما چیزی بدهیم که نمی توانید بدون آن زندگی کنید، در حالی که در حال حاضر نمی دانید به چنین چیزی نیاز دارید. ما وقتی به عقب نگاه می کنیم از خود می پرسیم، چطور من بدون این زندگی می کردم!

در ادامه کوک به تکرار اینکه بسیار هیجان زده است ادامه داد. هنوز از گفته های تیم کوک نمی توان برداشت درستی کرد. اگر به اسمارت فون‌های امروزی نگای بیاندازیم، اندروید، آی او اس یا حتی ویندوز فون، همه آنها قابلیت هایی با خود به همراه دارند که مردم شگفت زده خواهند شد، اگر فکر کنند چطور در گذشته بدون آنها زندگی می‌کردند! اسمارت فون ها فوق العاده هستند و قسمتی ضروری از تکنولوژی‌! بنابراین سخت خواهد بود چیزی از وعده تیم کوک فهمید. شایعات می گویند، نسل بعدی آیفون دارای دوربین دوگانه و اسپیکر های استریو است، اما این دو به نظر نمی رسد جز واجبات زندگی امروزی باشد، همچنین چنین ویژگی‌هایی در اسمارت فون های زیادی وجود دارد. به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا وعده کوک به حقیقت تبدیل خواهد شد و اپل باز هم می‌تواند انقلابی در گوشی های هوشمند قلم بزند؟!