سیستم عامل watchOS 2 اپل شانزدهم سپتامبر منتشر میشود

Apple Watch OS 2
سیستم عامل watchOS 2

اپل ژوئن پیش اپل اعلام کرده بود که watchOS 2 پاییز امسال برای کاربران ساعت اپل منتشر خواهد شد. در رویداد اخیر اپل در سان‌فرانسیسکو معلوم شد که نسخه جدید این سیستم عامل شانزدهم سپتامبر منتشر خواهد شد. بین قابلیت‌های جدید این سیستم عامل یکی از قابلیت‌ها این است که می‌توانید تصویری که گرفته‌اید را به عنوان watch face این ساعت مچی انتخاب کنید. همچنین می‌توانید ساعت شهرهای مختلف جهان را به عنوان watch face روی ساعت مچی خود تنظیم کنید.

سیستم عامل watchOS 2
سیستم عامل watchOS 2

بعد از نصب watchOS 2 قادر خواهید بود از اخبار، امتیازات مسابقه‌های ورزشی، وضعیت آب و هوا و پروازهای هواپیماها روی ساعت مچی خود مطلع شوید. این اطلاعات از برنامه‌های جانبی می‌آیند. با چرخاندن پیچ این ساعت می‌توانید در زمان به جلو بروید و رویدادهای آینده و وضعیت آب و هوا را ببینید. این آپدیت همچنین Nightstand Mode را به این ساعت مچی اضافه می‌کند. حالتی که به ساعت شما اجازه می‌دهد که صفحه‌اش به صورت تمام وقت روشن بماند و علاوه بر قابلیت هشدار، هنگامی که در کنار تخت شما قرار گرفته است و به شارژ متصل است بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را از صفحه آن بخوانید.

رنگ‌ها به تصاویری که می‌کشید اضافه خواهند شد و می‌توانید با جواب‌های از پیش تعیین شده یا صدا و شکلک‌ها به ایمیل‌هایتان پاسخ دهید. با watchOS 2 برنامه‌های جانبی از دیگر توسعه‌دهندگان را می‌توانید روی ساعت مچی خود نصب کنید و این آپدیت قابلیت Apple Pay را به ساعت مچی شما می‌آورد.

اگر یکی از کاربران Apple Watch‌ هستید تا هفته آینده منتظر این آپدیت باشید. طی این رویداد اپل اعلام کرد که رضایت کاربران از این محصول رقم شگفت انگیز 97 درصد است.

phonearena