معرفی برترین اپلیکیشن های iOS در هفته گذشته [17-22 آگوست]

معرفی برترین اپلیکیشن های iOS در هفته گذشته [17-22 آگوست]

یک هفته دیگر سپری شد و اکنون با معرفی برترین اپلیکیشن های این هفته با شما همراه خواهیم بود. در این هفته نیز صدها برنامه جدید بر روی ایتونز و گوگل پلی آپلود شدند که برخی از آنها دارای ویژگی‌های جدید و جذابی هستند. با دیجی رو همراه باشید تا با برترین اپلیکیشن های iOS در هفته گذشته آشنا شویم.

1. Google Duo

Google-Duo

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز

سرانجام گوگل برنامه اختصاصی خود برای رقابت با فیس تایم اپل را عرضه کرد. این برنامه که برای iOS و اندروید در دسترس است قابلیت گفت گوی تصویری با کیفیت بالا حتی در شرایط پایین‌تر از ایده آل را در اختیار کاربر می‌گذارد. یکی از ویژگی‌های جذاب Due قابلیت تق تق است که کاربر می‌تواند به وسیله آن، پیش از قبول تماس از طرف مقابل تصویر وی را از طریق دوربین سلفی مشاهده کند. اینگونه به نظر می‌رسد که نسخه iOS این برنامه هماهنگی کمتری با دستگاه دارد اما باز هم این برنامه ارزش امتحان کردن را دارد و اگر می‌خواهید در روزهای آینده با دوستان خود که از گوشی‌های اندرویدی استفاده می‌کنند تماس تصویری برقرار کنید وجود این برنامه به کمک شما خواهد آمد.

2. Candid

Candid

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز

یک شبکه اجتماعی که به شما اجازه می‌دهد به صورت ناشناس درباره هر موضوعی بحث و گفتگو کنید. پس از ورود به برنامه می‌توانید موضوع مورد علاقه خود را از میان موضوعات موجود در فروم ها انتخاب کنید، که از این موضوعات می‌توان به بحث‌های فنی تا بحث‌های مربوط به روابط، تکنولوژی، و فلسفه اشاره کرد. همچنین با استفاده از هوش مصنوعی و مدیرانی که برای نظارت انتخاب شده‌اند این شبکه اجتماعی در تلاش است تا توهین و آزار و اذیت را به حداقل برساند.
3. Spark Pro

Spark

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز

یک برنامه دوربین ساده اما مؤثر که این امکان را در اختیار شما می‌گذارد تا به سرعت و سادگی چند کلیپ کوتاه بگیرید و آن‌ها را به فایل کامل ویدیویی تبدیل کنید و یک فیلتر مناسب نیز بر روی آن اعمال کنید. در پایان می‌توانید موسیقی متن مورد نظر خود را از آیتونز انتخاب و به فایل ویدیویی اضافه کنید.

4. Fabric

Fabric

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز

فابریک یک مجله خودکار سفری است که مکان‌هایی که در طول سفر مشاهده کرده‌اید را به صورت عمومی ذکر می‌کند و یک داستان از سفر شما طراحی می‌کند. این برنامه همچنین تصاویر عمومی از مکان‌هایی که به آن‌ها سفر کرده‌اید به سفرنامه شما ضمیمه می‌کند تا بعدها بهتر بتوانید آن مکان را به خاطر آورید و اگر دوستان شما نیز از این برنامه استفاده کنند، در صورتیکه در کنار هم از یک مکان دیدن کنید به صورت خودکار دوست شما نیز تگ می‌شود.

5. Love Home Swap

Love-Home-Swap

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز

تبادل خانه یک نوع تعطیلات پر ماجراست که طی آن دو خانواده برای مدت معینی خانه‌های خود را با هم تعویض می‌کنند! این برنامه کمک می‌کند تا کسانی که قصد دارند تعطیلات خود را به این شکل سپری کنند، راحت‌تر بتوانند کارهای مربوطه نظیر پیدا کردن خانه و … را هماهنگ کنند.
6. Feed Hawk

Feed-Hawk

قیمت: 2.99 دلار   دانلود از آیتونز

این برنامه مشترک شدن در خوراک‌های RSS را ساده می‌کند. در حالیکه با سافاری در نت جستجو می‌کنید کافی است به جای پیدا کردن دکمه RSS وبسایت ها، بر روی گزینه اشتراک گذاری کلیک کنید و Feed Hawk را انتخاب کنید. قابل ذکر است که این برنامه با سرویس‌های زیر کار می‌کند: BazQux Reader, Feed Wrangler, Feedbin, FeedHQ, Inoreader, Minimal Reader, NewsBlur, و The Old Reader.

7. Yes Chef

Yes-Chef

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز

یک برنامه آموزش آشپزی رایگان که تنها به صورت قدم به قدم کاربر را راهنمایی نمی‌کند و سؤال های صوتی ساده شما را نیز پاسخ می‌دهد. به عنوان مثال کافی است از برنامه بپرسید: «باید درجه حرارت فر را در چه دمایی تنظیم کنم؟» تا برنامه پاسخ مناسب را به شما بگوید. به طور کلی می‌توان از این برنامه به عنوان یک برنامه عالی آشپزی هم برای علاقه مندان به این هنر و هم برای تازه کاران نام برد.

8. Flow

Flow

قیمت: 2.99 دلار   دانلود از آیتونز

یک برنامه برای انجام مراقبه با محیط زیبا و دلفریب، در این برنامه می‌توانید از میان تم های موجود، تم مورد نظر خود را برای محیط برنامه انتخاب کنید و همچنین می‌توانید میزان صدای هر لایه را متناسب با شرایط خود تنظیم کنید.