جعبه‌گشایی پرایو BlackBerry Priv؛ اولین گوشی اندرویدی بلک بری

جعبه‌گشایی پرایو BlackBerry Priv؛ اولین گوشی اندرویدی بلک بری
جعبه‌گشایی پرایو BlackBerry Priv؛ اولین گوشی اندرویدی بلک بری

امروز روزش است! روی که اولین گوشی اندرویدی بلک بری یعنی پرایو «BlackBerry Priv» دردسترس خریداران و کاربران قرار می‌گیرد و حالا مثل همیشه با جعبه‌گشایی این گوشی با دیجی رو همراه باشید. افرادی که در ایالات متحده زندگی می‌کنند شانس این را دارند تا این گوشی را با قیمت ۲۴۹ دلار از اپراتور مخابراتی AT&T تهیه کنند، اما دیگر کاربران باید ۶۹۹ دلار بابتش پرداخت نمایند.

هیچ گاه کسی فکر نمی کرد روزی بلک بری گوشی‌ای با سیستم عامل اندروید تولید کند و این کمپانی همیشه روی استفاده از سیستم عامل اختصاصی خود اصرار داشت تا اینکه مجبور به استفاده از اندروید شد و حالا این اتفاق افتاده است و اولین گوشی اندرویدی بلک بری در دستان ماست.

جعبه گوشی بلک بری پرایو به اندازه کافی خاص است تا نظر شما را به خود جلب کند. یک جعبه کاملا مشکی با نوشته‌های سفید که نام Prive همراه با نشان کمپانی روی آن حک شده است و در پایین آن متن “BlackBerry Powered by Android”. در واقع این جعبه نشان از گوشی‌ای خاص و متمایز دارد.

با باز کردن در جعبه اولین چیزی که نمایان می‌شود، خود گوشی است که با برداشتن آن می توان به دیگر ملزومات گوشی از قبیل شارژر، کابل میکروUSB، هدفون استریو و دفترچه راهنما دسترسی داشت.

در ادامه شما را به تماشای ویدیوی جعبه‌گشایی این محصول دعوت می‌کنیم.