رها شدن شیائومی می میکس چه بلایی بر سر این گوشی تمام صفحه می‌آورد؟

شرکت چینی شیائومی، هفته‌ی گذشته، با رونمایی از گوشی هوشمند جدید و «تمام صفحه» خود، با نام شیائومی می میکس، صنعت ساخت اسمارت فون‌ها را تحت تأثیر قرار داد. می میکس، با بدنه‌ی سرامیکی و صفحه‌ی نمایش غول پیکر 6.4 اینچی‌ای که گویا نسبت آن به بدنه‌ی دستگاه 91.3 درصد می‌باشد، به نظر گوشی هوشمندی که آماده‌ی فرود آمدن بر روی سطح زمین باشد، نیست.

بیشتر بخوانید:

عکسی که امروز از یک دستگاه می میکس، پس از رها شدن از دست یک شخص در فروشگاه رسمی شیائومی در شهر Hangzhou کشور چین منتشر شده است، بر روی این ادعای ما مهر تأیید خواهد زد. همان طوری که در تصویر منتشر شده به همراه این گزارش می‌توان مشاهده کرد، اتفاقی که در اثر جاذبه بر روی این گوشی هوشمند رخ داده، صحنه‌ی چندان چشم نوازی را به وجود نیاورده است. نه تنها صفحه‌ی نمایش بدون حاشیه‌ی می میکس شکسته، بلکه بدنه‌ی سرامیکی این اسمارت فون نیز با خسارت مواجه شده است. در مورد صفحه‌ی نمایش می میکس این نکته هم قابل ذکر می‌باشد که شیائومی از شیشه‌ی محافظ گوریلا گلس شرکت کورنینگ بر روی آن استفاده نکرده است.

خریداران این گوشی هوشمند احتمالاً علاقه‌ای برای استفاده از یک کیس محافظ بر روی این دستگاه نخواهند داشت، چرا که استفاده از کیس می‌تواند تمامی زیبایی می میکس را از بین ببرد. اما در واقع باید گفت که قرار دادن این اسمارت فون بی حاشیه در درون یک کاور محافظ، می‌تواند از آن در برابر اتفاق‌هایی مانند رها شدن از دست بر روی زمین، محافظت کند. گزینه‌ی دیگر پیش روی دارندگان می میکس برای در مصون ماندن هنگام چنین رخدادهایی، استفاده از برنامه‌ی بیمه‌ی حادثه‌ای است که با قیمتی در حدود 37 دلار امریکا در اختیار آن‌ها قرار دارد.

فروش رسمی شیائومی می میکس، در روز جمعه‌ی پیش رو و از طریق برنامه‌ی «معامله‌ی روز» (Flash Sale) آغاز خواهد شد. شیائومی اعلام کرده است که تصمیم دارد در هر ماه تنها به تولید 10 هزار دستگاه از این گوشی هوشمند بپردازد. اگر شما هم جزء افرادی هستید که قصد خرید این اسمارت فون تمام صفحه و بدون حاشیه را دارند، در هنگام استفاده از آن مطمئن شوید به هر روشی که می‌توانید از آن محافظت خواهید کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید