کریس اوانس در فکر جدایی از برنامه تاپ گیر؛ جرمی کلارکسونی که دیگر تکرار نشد

کریس اوانس تاپ گیر

کریس اوانس مجری اصلی برنامه تاپ گیر از برنامه‌های خود برای جدایی از این مجموعه پس از اتمام فصل جدید این برنامه خبر داد. پس از حرکت رو به عقب و عدم استقبال کاربران از سری جدید این برنامه وی در یک پست توییتری گفته است:

من تمام تلاش خودم را برای ارائه بهترین اجرا کردم اما برخی اوقات این کافی نیست. تیمی متشکل از افرادی قدرتمند در حال کار بر روی این برنامه هستند و من تنها باید برای موفقیت آن‌ها آرزو کنم.

کریس اوانس مجری برنامه‌های رادیویی و تلویزیونیی پس از آنکه جرمی کلارکسون دوست داشتنی از برنامه تاپ گیر جدا شد، جای او را به عنوان مجری اصلی این برنامه گرفت. هرچند که خیلی زود با عدم استقبال علاقه‌مندان به این برنامه مواجه شد و انتقادهای زیادی به بی بی سی بابت این برنامه شد. بسیاری از بینندگان این برنامه را با سبک جدیدش دوست ندارند و برخی نیز عدم هماهنگی تصویربرداران و سبک تصویربرداری را با مجری عدم جذابیت این برنامه همراه با اوانس می‌دانند.

کریس اوانس تاپ گیر

اخبار پشت صحنه این برنامه خبر از مشکلاتی می‌رسد که به اوج خود رسیده است و احتمالاً مشکلاتی بین مت له بلانک با اوانس بوجود آمده است که موجب استعفای اوانس از ادامه مجری گری این برنامه شده است.

شاید مهم‌تر از همه این‌ها نمرات ضعیفی باشد که فصل بیست و سوم این برنامه به خود اختصاص داده است. فصلی که در آن دیگر خبر از جرمی کلارکسون نیست و اوانس نتوانست تماشاچیان را متقاعد به تماشای این برنامه کند تا ضعیف‌ترین فصل از سری برنامه تلویزیونی Top Gear (تخته گاز) رقم بخورد.