دل XPS 15 را معرفی کرد: نسخه بزرگتر بهترین لپ‌تاپ ویندوزی با صفحه نمایش ۴K

دل XPS 15 را معرفی کرد: نسخه بزرگتر بهترین لپ‌تاپ ویندوزی با صفحه نمایش 4K
دل XPS 15 را معرفی کرد: نسخه بزرگتر بهترین لپ‌تاپ ویندوزی با صفحه نمایش ۴K

به طور حتم افراد بسیاری XPS 13 دل را به عنوان اولین لپ تاپی که طراحی جدید را به دیگر تولیدکنندگان القا کرد، ستایش می کنند. اکس‌پی اس ۱۳ اینچی در قالب یک لپ تاپ ۱۱ اینچی طراحی شده است که به لطف حاشیه کم نمایشگر آن می باشد، که طراحی بسیار خوبی نیز دارد و وزن و اندازه آن بسیار مناسب است. حالا کمپانی دل برای دوستداران این نوع لپ تاپ نسخه ۱۵ اینچی XPS را با نام XPS 15 تولید کرده که همان طراحی نسخه ۱۳ اینچی را دنبال می کند.

این لپ تاپ در نسخه‌های متفاوت تولید خواهد شد اما بالاترین مدل آن صفحه نمایش ۱۵ اینچی با دقت ۴K دارد و به پردازنده ۴ هسته‌ای نسل ششم Core i7 اینتل، گرافیک ۲ گیگابایتی انویدیا ۹۶۰M و ۱۶ گیگابایت رم مجهز شده است که در کنار آنها برای حافظه داخلی می توان از بین ۱ ترابایت SSD و ۱ ترابایت هارد درایو، یکی را انتخاب کرد.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

دل مدعی شده باتری این لپ تاپ تا ۱۷ ساعت در مدل FHD و تا ۱۱ ساعت در مدل ۴K دوام می آورد که برای یک لپ تاپ با این سخت افزار زمان بسیار بالایی است.

XPS 15 دل از همین امروز با قیمت پایه ۹۹۹ دلار در دسترس خریدارن قرار خواهد گرفت که بالاترین مدل آن برچسب قیمت ۱۵۹۹ دلاری خواهد خورد.