خالق اندروید کمپانی تولید تلفن هوشمند تاسیس می‌کند

خالق اندروید

اندی رابین استوره‌ی دنیای پلتفرم ها و همچنین خالق اندروید در حال برنامه ریزی برای یک بازگشت پر سرو صدا به دنیای اسمارت فون ها است.

همانطور که می‌دانید مؤسس اندروید قبل از آنکه به وسیله گوگل در سراسر جهان مطرح شود شخصی به نام “اندی رابین” بوده است. به گزارش منابع موثق و نزدیک به وی، او درحال برنامه ریزی برای یک بازگشت با شکوه اما این‌بار به عنوان تولیدکننده تلفن های هوشمند اندرویدی می‌باشد.

وی که به مدت دو سال بوده است که از دنیای اندرویدی فاصله گرفته بود، با استخدام افرادی برای تأسیس کمپانی خود، قصد دارد تا چالش جدیدی را به عنوان تولیدکننده تلفن‌های هوشمند بر مبنای پلتفرم ساخته شده توسط خودش تجربه نماید.

اندی روبین که سال‌های گذشته نشان داد که علاقه خاصی به کمپانی گوگل دارد، از سال 2005 در کمپانی گوگل مشغول به کار شد و یکی از بنیانگذاران اندروید نیز لقب گرفت. وی در سال 2013 از سمت خود در بخش اندروید گوگل استعفا داد و به دپارتمان روباتیک این کمپانی اضافه شد. اما پس از گذشت یک سال طولی نکشید که خبر ترک گوگل را بر روی وبلاگ شخصی اش منتشر کرد و اقدام به سرمایه گذاری ‌های شخصی نمود.

حال بازگشت او پس از گذشت 2 سال و قصد رقابت با بزرگان تولیدکننده تلفن هوشمند، بدون شک تحسین برانگیز خواهد بود.

در صورتی که این خبر به طور قطع محقق شود، میتوان انتظار حضوری قدرتمند از خالق اندروید داشت چرا که همواره او به واسطه فرزند خود (پلتفرم اندروید) یکی از تاثیرگذارترین افراد در دنیای تکنولوژی بوده است.

2 دیدگاه

  1. سلام
    ممنون
    ولی چرا این متن چند تا غلط املایی داره….کلاس،کار افت می کنه… انشالله موفق تر باشید
    موتق. لقب…

Comments are closed.