گلکسی اس 8 از تکنولوژی Harman Audio استفاده نمی‌کند

گلکسی اس 8 از تکنولوژی Harman Audio استفاده نمی‌کند

هفته گذشته سامسونگ به صورت رسمی از خرید کمپانی Harman در یک قرارداد سنگین 8 میلیارد دلاری خبر داد. همانطور که در خبر قبلی ذکر کردیم، کمپانی Harman تکنولوژی، در زمینه ساخت محصولات صوتی نیز فعالیت دارد. بنابراین بسیاری از علاقه مندان به محصولات سامسونگ انتظار دارند این خرید منجر به استفاده از تکنولوژی‌های صوتی هارمن در اسمارت فون های آینده سامسونگ نظیر گلکسی اس 8 شود.

اما ظاهراً اینگونه نیست و طبق گزارش The Investor، اگر سامسونگ قصد داشته باشد فناوری‌های صوتی هارمن را درون گوشی‌های هوشمند خود ادغام کند این اتفاق در سال 2018 رخ خواهد داد، بنابراین می‌توان انتظار داشت اولین گوشی هوشمند با این تکنولوژی گلکسی اس 9 باشد.

این گزارش به نقل از گفته Park Jong-hwan، نایب رییس ارشد و رییس بخش قطعات خودروی سامسونگ به دست آمده است. وی در این رابطه گفته بود:«اگر قرار باشد تکنولوژی رده بالای صوتی هارمن را در سری گلکسی اس ادغام کنیم، اولین گوشی هوشمند با این تکنولوژی در سال 2018 عرضه خواهد شد.» اگرچه همانطور که ذکر کردیم آقای پارک رییس بخش قطعات اتومبیل سامسونگ است و ارتباطی با بخش تلفن همراه ندارد و شاید تصمیم بخش موبایل چیز دیگری باشد که آقای پارک از آن بی خبر است. با این حال به طور کلی به نظر نمی‌رسد گلکسی اس 8 از این تکنولوژی صوتی جدید برخوردار باشد.

علاوه بر این، خرید هارمن تکنولوژی توسط سامسونگ بیشتر به دلیل تمرکز بر روی ساخت سخت افزار برای اتومبیل‌ها بوده است و سامسونگ توجه کمی به ساخت محصولات صوتی به وسیله این برند دارد. با توجه به اینکه آینده شامل اتومبیل‌های متصل خواهد بود، منطقی است که سامسونگ قصد ورود به این حیطه را داشته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید