گلکسی اس 8 از طراحی یک دست، دوربین بهبود یافته و هوش مصنوعی بهره می‌برد

گلکسی اس 8 از طراحی یک دست، دوربین بهبود یافته و هوش مصنوعی بهره می‌برد

در طول یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران، Lee Kyeong-tae نایب رئیس بخش موبایل سامسونگ اعلام کرد پرچمدار آینده این کمپانی یعنی گلکسی اس 8 از طراحی صاف و یک دست، دوربین بهبود یافته و سیستم هوش مصنوعی ارتقا یافته بهره می‌برد. مورد آخر احتمالاً به خرید شرکت Viv Labs توسط سامسونگ ارتباط دارد که بنیانگذاران آن پیش از این سیری، دستیار مجازی اپل را طراحی کرده بودند، با این حال آقای لی اشاره‌ای به استفاده از تکنولوژی Viv Labs در گلکسی اس 8 نداشته است.

این کمپانی همچنین از تلاش‌های خود برای جلوگیری از تکرار مشکل گرم شدن بیش از حد گلکسی نوت 7 در مدل آینده این کمپانی یعنی گلکسی اس 8 خبر داد. در این رابطه، آقای J.K. Shin مدیر سابق بخش موبایل سامسونگ که اکنون به عنوان مدیر اجرایی فعالیت می‌کند به سهامداران اعلام کرد این کمپانی در حال همکاری با تنظیم کنندگان و کارشناسان مستقل است تا تمام زوایای این دیوایس را مورد بررسی قرار دهند که شامل سخت افزار، نرم افزار و پروسه تولید می‌شود. شین در ادامه همچنین ذکر کرد تکمیل این تحقیقات به زمان نیاز داد و در فرصت مناسب نتایج آن‌ها به صورت عمومی به اشتراک گذاشته می‌شود.

با وجود مشکلات پیش آمده برای گلکسی نوت 7 و خدشه دار شدن اعتبار سامسونگ، اما گلکسی اس 7 در حال پیمودن مسیر برای تبدیل شدن به پر فروش ترین دیوایس این کمپانی است و همچنان به فروش موفق خود ادامه می‌دهد. با این حال سامسونگ باید امیدوار باشد فروش موفقیت آمیز گلکسی اس 7 تا 5 ماه آینده و زمان عرضه گلکسی اس 8 ادامه داشته باشد چراکه در حال حاضر این دیوایس تنها پرچمدار این کمپانی در بازار است و این در حالیست که 7 ماه از زمان عرضه آن می‌گذرد و از طرف دیگر رقبای قدرتمندی نظیر آیفون 7 و گوگل پیکسل نیز در مقابل آن وجود دارند. به طور کلی باید دید فعالیت سامسونگ در بازار تا زمان عرضه گلکسی اس 8 به چه شکل ادامه خواهد یافت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید