gearbest و تخفیف‌های هیجان انگیز در روز دوشنبه سایبری «Cyber Monday»

gearbest و تخفیف‌های هیجان انگیز در روز دوشنبه سایبری «Cyber Monday»
gearbest و تخفیف‌های هیجان انگیز در روز دوشنبه سایبری «Cyber Monday»

در گذشته در مورد روز Black Friday(جمعه سیاه) و Cyber Monday(دوشنبه سایبری) مطالبی در دیجی رو منتشر شد و حال در این فرصت می خواهیم یک فروشگاه آنلاین با تخفیف‌های ویژه و البته مناسب برای کاربران ایرانی معرفی کنیم؛ فروشگاه آنلاین gearbest

gearbest یک فروشگاه روسی تبار می‌باشد که به فروش محصولات چینی با کیفیت و معتبر مشغول است؛ محصولات هواوی، شیائومی، موزیو از مهمترین محصولات این فروشگاه می باشند. محصولات چینی‌ای که این روزها از نظر قیمت توان رقابت را از تولیدکنندگان مطرح کره ای و آمریکای گرفته‌اند و البته در مقایسه با قیمت از کیفیت قابل توجهی نیز برخوردارند.

حال با شروع روز Cyber Monday این فروشگاه نیز با تخفیف‌های جالبی پذیرای مشتریان خود است. روز Cyber Monday برای این فروشگاه یعنی gearbest از ۳۰ نوامبر یعنی همین امروز آغاز شده و تا تاریخ  ۲ دسامبر ادامه پیدا خواهد کرد. درون سبد محصولات این فروشگاه در روز دوشنبه سایبری انواع محصولات از جمله چندین تبلت ویندوزی و اندرویدی، ساعت هوشمند و دستبند، دوربین های اکشن کم و چند گوشی از شیائومی و زد تی ای قرار دارد.

اگر تمایل به خرید از یک فروشگاه خارجی را دارید، gearbest این امکان را فراهم آورده که کاربران ایرانی بتوانند به راحتی از فروشگاهش خرید نمایند و به سهولت محصول خریداری شده را در ایران دریافت کنند.

در ادامه دیجی رو از شما دعوت می کند تا از طریق لینک زیر از صفحه مخصوص این فروشگاه دیدن فرمایید.

رفتن به فروشگاه