طراحی جدید گوگل پلاس اجتماعی تر از گذشته شده است

طراحی جدید گوگل پلاس

گوگل تصمیم گرفته است تا با طراحی جدید گوگل پلاس بتواند حضور خود را در بین شبکه های اجتماعی بیش از پیش پررنگ تر و موثرتر نماید.به گفته گوگل، در نسخه جدید و دوباره طراحی شده‌ی این شبکه اجتماعی تمرکز ویژه ای بر روی ۲ ویژگی مورد علاقه کاربران یعنی ارتباط بین کاربران و کلکسیون ها شده است.

با تمرکز بر این اصل گوگل می‌گوید که استفاده از گوگل پلاس بسیار آسان تر از گذشته خواهد شد و همچنین بازگشتی قدرتمندانه به دسکتاپ ها، دستگاه های تلفن همراه و درون خانواده ها خواهد داشت.
تغییرات پیش رو گوگل پلاس، بیشتر از یک یک طراحی ساده است و قصد دارد تا زمانی که کاربران خودش را به رضایت کامل نرسانده است، از ایجاد تغییرات دست نکشد.

طراحی جدید گوگل پلاس

همچنین کمپانی گوگل در کنفراس آی/او خود که در اوایل سال ۲۰۱۵ میلادی برگزار شد، صحبت از یک سیستم مستقل تصاویر به نام Google Photos را نیز کرده بود که به نظر می‌رسد در نسخه ی جدید گوگل پلاس از آن استفاده نماید.
سیستم گوگل فوتوز فضای ذخیره سازی تصاویر تا رزولوشن ۱۶ مگاپیکسل و ویدئوها را تا ۱۰۸۰p بطور کاملا رایگان به کاربران ارائه می کند که برای بسیاری کافی به نظر می رسد.

با توجه به نظرات و بازخوردهای مثبت کاربران در زیر این خبر گوگل می‌ توان ابراز امیدواری کاربران نسبت به طراحی جدید گوگل پلاس را مشاهده کرد و حدس زد که این شبکه اجتماعی در آینده ای نزدیک،  با افزایش مخاطب مواجه خواهد شد.
البته باید منتظر بود و دید که آیا این شبکه‌ی اجتماعی می تواند جایگاه واقعی خودش را پیدا کرده و با رقبای خود از جمله فیسبوک به رقابت بپردازد؟