IDC: اپل دومین تولیدکننده دیوایس های پوشیدنی بعد از فیت بیت در جهان

اپل دومین تولیدکننده دیوایس های پوشیدنی بعد از فیت بیت
اپل دومین تولیدکننده دیوایس های پوشیدنی بعد از فیت بیت

بعد از حضور اپل در بازار پوشیدنی ها، حالا گزارشی از IDC نشان می دهد، اپل دومین تولیدکننده دیوایس های پوشیدنی در جهان تبدیل شده است.

بر اساس این گزارش درسه ماهه دوم سال جاری، اپل 3.6 میلیون اپل واچ به فروش رسانده است. اپل آماری را به صورت رسمی منتشر نکرده است و این آمار یک برآورد توسط IDC می باشد.

حالا اپل بعد از فیت بیت تنها با یک دیوایس بیشترین پوشیدنی را به فروش رسانده است و کمپانی ها دیگر با چندین دیوایس پوشیدنی پشت سر این کمپانی ایستاده اند.

اپل حتی با کمپانی Fitbit هم فاصله زیادی ندارد. فیت بیت با برند Fitness توانسته است با افزایش چندین برابری نسبت به سال گذشته (1.7 میلیون در سه ماهه دوم سال 2014) در سه ماهه دوم سال جاری 4.4 میلیون پوشیدنی به فروش رساند.

اپل دومین تولیدکننده دیوایس های پوشیدنی بعد از فیت بیت
اپل دومین تولیدکننده دیوایس های پوشیدنی بعد از فیت بیت
اما کمپانی چینی شیائومی نیز  با 3.1 میلیون فروش توانسته است مقام سوم را ازآن خود کند. و Garmin با فاصله زیاد و فروش 0.7 میلیونی و سامسونگ با فروش 0.6 میلیونی به مقام های چهارم و پنجم بسنده کرده اند.
به نظر می رسد اپل بار دیگر می خواهد با ارائه کمترین دستگاه موفقیت چشم گیری را ازآن خود کند.انتظار می رود در ادامه سال جاری فروش دیوایس های پوشیدنی همچنان روند روبه رشدی داشته باشد و اپل نیز در این بازار به رشد خود ادامه دهد.
از طرفی باید منتظر ماند که شاید اپل با کنار زدن فیت بیت به زودی به رهبر تولید کنندگان دیوایس های پوشیدینی تبدیل شود ، از طرفی باید دید آیا تولید کنندهای دیگر مانند سامسونگ و ال جی می توانند خود را به رقیبشان( اپل ) برسانند، یا در نیمه راه لنگ لنگان دست از تلاش خواهند کشید.
نظر شما چیست، آیا اپل می تواند به رهبر تولیدکنندگان پوشیدنی ها تبدیل شود؟