در ازای تحویل دادن آیفون می‌توانید برای خرید یکی از گوشی‌های رده‌بالای سامسونگ تخفیف بگیرید

note-5

اگر تصمیم به خرید گلکسی اس ۶ اج پلاس یا گلکسی نوت ۵ سامسونگ گرفته‌اید جالب است که بدانید که سامسونگ خرید هر یک از این گوشی‌ها را آسان‌تر کرده است. گوشی آیفون ۵ یا آیفون ۵ اس اپل خود را به سامسونگ بدهید و گواهی تشویقی سامسونگ را دریافت کنید، مدرکی که باعث کاهش قیمت هر یک از این گوشی‌ها برای شما خواهد شد. و البته آیا نیازی هست که بگوییم این کار را فقط می‌توانید در روسیه انجام دهید؟

آیفون ۵ یا آیفون ۵ اس خود را به سامسونگ بدهید و گواهی مورد نظر را دریافت کنید. این گواهی باعث می‌شود که قیمت مدل ۳۲ گیگابایت گلکسی اس ۶ اج پلاس سامسونگ ۱۰ هزار روبل (۱۵۵ دلار) کاهش پیدا کند. اگر مدل ۶۴ گیگابایت گوشی گلکسی نوت ۵ سامسونگ را مد نظر دارید با تحویل دادن هر یک از مدل‌های آیفون می‌توانید هر یک از این گوشی‌های رده‌بالای سامسونگ را با ۱۵ هزار روبل تخفیف (۲۳۳ دلار) بخرید.

همچنین اگر گوشی آیفون ۵ یا آیفون ۵ اس ندارید سامسونگ به مشتریان وفادار خود نیز جایزه‌ای می‌دهد. با تحویل دادن گوشی‌های گلکسی نوت ۲، گلکسی نوت ۳، گلکسی نوت ۴، گلکسی نوت ادج، گلکسی نوت اس ۴ و گلکسی اس ۵ نیز می‌توانید از این تخفیف بهره ببرید. بنابر این گزارش میزان تخفیف خرید گوشی‌های گلکسی اس ۶ اج پلاس و گلکسی نوت ۵ چه بخواهید گوشی آیفون ۵ یا ۵ اس خود و چه بخواهید یکی از گوشی‌های سامسونگ خود را تحویل بدهید یکسان خواهد بود.