آی او اس 9.0.1 با هدف رفع اشکالات منتشر شد

ios 9.0.1
ios 9.0.1

دقیقا یک هفته قبل، اپل آخرین سیستم عامل خود یعنی آی او اس 9 را برای آی‌دیوایس ها منتشر کرد و به سرعت رکورد تازه‌ای را برجای گذاشت به طوری‌که بر اساس گزارش اپل، هم‌اکنون نیمی از آی‌دیوایس‌ها این سیستم عامل را اجرا می کنند.

اما با همه این اوصاف، آی او اس 9 هم مثل دیگر سیستم عامل‌ها خالی از اشکال نیست و کاربران بسیاری از کندی و مشکلات دیوایس خود گلایه‌مند هستند. به همین علت اپل با هدف رفع اشکلات آی او اس 9.0.1 را آماده کرده است. عدد 0.1 نشان دهنده این موضوع می باشد که این آپدیت هیچ ویژگی خاصی را با خود ندارد و در اصل عمق سیستم عامل را هدف قرار داده است.

ios 9.0.1آپدیت آی او اس 9.0.1 در حدود 35 مگابایت حجم دارد و ساعتی قبل از سوی اپل برای تمامی آی‌دیوایس‌ها منتشر شد. اگر آی او اس 9 را روی دیوایس خود دارید به زودی اعلان این آپدیت را مشاهده خواهید کرد. اما شما همیشه می توانید به صورت دستی از طریق Settings > General > Software update به‌روز بودن دیوایس خود را بررسی کنید.

 

2 دیدگاه

    • سلام مشکلی نیست، اگر آی او اس ۹ را نصب کردید این آپدیت به زودی براتون میاد ممکنه با تاخیر برای پارت نامبر های مختلف منتشر بشه

Comments are closed.