فروش ۱۳ میلیون آیفون ۶ اس فقط در ۳ روز و ثبت رکوردی تازه برای اپل

آیفون 6 اس
آیفون 6 اس

به نظر می‌رسد اپل دست از ثبت رکورد بر نمی دارد و باز هم می خواهد قدرت خود را به اندرویدی ها نشان دهد. این کمپانی چند روز قبل آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس را روانه بازار کرد و حالا گزارش شده، در ۳ روز موفق شده ۱۳ میلیون آیفون به فروش برساند. این آمار برای اولین بار در تاریخ اپل اتفاق می افتد و فروش این تعداد آیفون در این مدت زمان کم یک رکورد تازه برای دنیای تلفن های هوشمند محسوب می شود. تیم کوک می گوید:  “میزان فروش آیفون ۶ اس در  آخر هفته گذشته، در تاریخ اپل بی سابقه بوده است”

آیفون جدید به سادگی از فروش ۱۰ میلیونی آیفون ۶ و ۶ پلاس جلو زده است اما چگونه اپل توانست این تعداد آیفون را به فروش برساند؟ در واقع در سال جاری آیفون ۶ اس همزمان با اروپا و امریکا در کشور پرجمعیت چین نیز عرضه شد و احتمالا چینی ها دلیل به وجود آمدن این رکورد تاریخی هستند.

نکته جالب ماجرا این می باشد که در حال حاضر اپل آیفون های جدید را در دسترس  مردم ۱۲ کشور قرار داده است و از ۹ اکتبر در ۴۰ کشور دیگر نیز عرضه خواهد کرد و به دنبال آن آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس روانه بازار دیگر کشور ها نیز خواهند شد تا در آخر مردم ۱۳۰ کشور جهان بتوانند این گوشی ها را خرید نمایند.

1 دیدگاه

  1. والا من خودم آیفون سیکس دارم خداییش داره حسودیم میشه ای گوشی از لحاظ سخت افزاری خیلی قوی شده

Comments are closed.